Skocz do zawartości

poszukuje nauczyciela GM [płatnie]


beginnerGM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Już od tego roku alimenty na dzieci płaci się tylko do czasu osiągnięcia przez nie pełnoletności a nie skończenia szkoły jak to miało miejsce do tej pory.
Ciekawe, znajdź mi podstawę prawną tegoż, bo akurat pracuję jako informatyk w jednostce zajmującej się m.in. funduszem alimentacyjnym i nie przypominam sobie by była taka zmiana w bieżącym okresie zasiłkowym.

 

Bardzo się cieszę że masz rodziców którzy chcą Cię utrzymywać po osiągnięciu pełnoletności ;) ale nie każdy ma ten komfort.
Co nie oznacza, że to rzadkość, bo miejscowi na dziennych w zdecydowanej większości są na utrzymaniu rodziców. Zresztą nie wszyscy muszą studiować w Warszawie przecież... w ogóle nie wszyscy muszą studiować. Jak nie masz takiego komfortu, to twój problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co nie oznacza, że to rzadkość, bo miejscowi na dziennych w zdecydowanej większości są na utrzymaniu rodziców. Zresztą nie wszyscy muszą studiować w Warszawie przecież... w ogóle nie wszyscy muszą studiować. Jak nie masz takiego komfortu, to twój problem.

 

a czy ja mówię że tak? :) Chciałem zdementować bzdurę że niby każdy ma super łatwo z załatwieniem sobie przeżycia na studiach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja mówię że tak? :) Chciałem zdementować bzdurę że niby każdy ma super łatwo z załatwieniem sobie przeżycia na studiach...
Szczerze, to bardzo prosta rzecz. Trzeba pobiegać i nazałatwiać papierków, trzeba spełnić warunki, ale jest to wykonalne.

Mówię to z doświadczenia, pomogłem trochę znajomemu i ma 1000zł na rękę miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...