Skocz do zawartości

Zablokowane #gm.polska


Firemark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja i tak nie widzę sensu siedzenia na kanale gdzie dostaje się kicki za nic, bo tak się adminowi widzi ;f . Dlatego zostanę na #gmclan zamiast na #gm.polska, proste. Wybacz, ale jak będziesz robił tak jak wtedy, że ciągle kickowałeś kogoś, to na pewno stracisz odwiedzających kanał :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie widzę sensu siedzenia na kanale gdzie dostaje się kicki za nic, bo tak się adminowi widzi ;f . Dlatego zostanę na #gmclan zamiast na #gm.polska, proste. Wybacz, ale jak będziesz robił tak jak wtedy, że ciągle kickowałeś kogoś, to na pewno stracisz odwiedzających kanał :] .

No tak. Każdy pisze 588 razy ten sam text, lub ciągle gadają o linuxach. Ile to można ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, brak wolności słowa? W końcu robisz czat dla GMCLANowiczów, żeby mogli między sobą porozmawiać i co, zabronisz im rozmawiania na temat który akurat się zaczął, tylko dlatego, że ci się nie podoba? Problem tylko był w tym, że zazwyczaj jak nie było rozmowy o Linux, Fallout lub muzyce, czyli o tematach, za które kickowałeś, to prawie w ogóle rozmowy nie było :] . Jeżeli kickujesz za flood, to jest ok, ale jak kickujesz za to, że ktoś rozmawia, albo kickujesz tylko po to żeby skickować (już nie raz tak było i w powodzie pisałeś nick albo "rejoin").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedaku, rozpisałeś się :)

Brak wolności słowa ? czy ja kickowałem za fallout ? Masz pecha, nie kickowałem. Pisałem tylko, żebyście się zamkneli. Różnica ?

Z tymi kickami mnie dobiłeś:

Nick daje, gdy nie ma powodu. Tyle szpanujesz komendami na ircu, a nie wiesz o takiej rzeczy?!

Rejoin dawałem, gdy były jakieś zmiany np. zmiana powitania. Przyśpieszało to reakcję gościa tego kanału,szczególnie gdy miał autojoin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, mnie kickowałeś dosyć często, zawsze jak z kimś się rozgadałem na temat którego nie lubiłeś (ok. 50 razy kopnięty). w końcu znudziło mi się to i poszedłem sobie wraz z blackiem i marmotem na własny kanał na którym każdy może rozmawiać na każdy temat.

Brak wolności słowa ? czy ja kickowałem za fallout ? Masz pecha, nie kickowałem. Pisałem tylko, żebyście się zamkneli. Różnica ?
o tak, ni ch&ja różnicy. jak nie kick to 'zamknąć mordy', czyli wychodzi na to samo, bo ma być cicho, czysto i w ogóle ######ście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne, chłopaki...

 

PMa do mnie gdy skończą się wam te jazdy.

 

Członkowie LK oświadczają, iż wg. ich poglądów Windows również "ssie" ale przynajmniej wyrażają swoje poglądy z kulturą :)
Oczywiście nie dotyczy to IRC? :]

 

Jak zadajesz pytanie lub chcesz podjąć dyskusję, to nie zamykaj topicu bo nawet nie mamy jak odpowiadać. No, chyba że o to ci chodziło?

Marmot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...