Skocz do zawartości

Ćwiczenia na mięśnie


Alternative

Rekomendowane odpowiedzi

Hm rzeczywiscie, po przeliczeniu jestes nawet szczupły-normalny .

 

http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-brzuc...-zaawansowanych

http://www.miesniebrzucha.pl/miesnie-brzuc...armonogram-abs2

 

Dwa pierwsze harmonogramy mozesz wykonac bez drazka .

Nie baw się w białko. Jak chcesz przytyć 50% tego co jesz to powinny być węglowodany ( rozumiem ze masz szybką przemiane materii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakwasy nie są żadnym wyznacznikiem przyrostu czy dobrego treningu. Ćwiczenia ze skakanką też nie mają za dużo wspólnego z budowaniem masy mieśniowej(sylwetki) a tego tyczy się ten temat (chyba ). Dodatkowo ćwiczenia na skakance wykończyły by go kalorycznie.

 

( nie zapominaj również o systematyczności , bo to jest prawdziwy klucz do sukcesu )

 

Święte słowa ;).

 

 

Najlepiej rozpisz mi jaki sprzęt posiadasz i zasoby na jedzenie ; ) To się zobaczy co można Tobie poradzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę , że skakanka jak i wiele innych prostych ćwiczeń (które bez problemu można wykonać w każdym pomieszczeniu)pomoże mu z wyrobić mocniejsze mięśnie ud , a co lepsza zwiększy koordynację ruchową !

Moim zdaniem im lepszy trening tym większe zakwasy , fakt faktem im lepiej wytrenowany organizm tym mniej nasze mięśnie będą zalewane "mlekiem" ( nie oszukujmy się nie można się ich całkowicie pozbyć )

W sumie to bieganie też by Ci nie zaszkodziło , co to jest te 6 km dwa , trzy razy w tygodniu ? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem im lepszy trening tym większe zakwasy , fakt faktem im lepiej wytrenowany organizm tym mniej nasze mięśnie będą zalewane "mlekiem" ( nie oszukujmy się nie można się ich całkowicie pozbyć )

 

Ćwicząc regularnie z ciężarami i dobrze się rozciągając zakwasy nie mają prawa wystąpić :) . No ale ok zgodze się na zakwasy na brzuchu które występują poprzez dużą intensywność jaką trzeba włożyć w ćwiczenia.

http://www.kfd.pl/prawda-o-zakwasach-czyli...t-doms-192.html

 

skakanka jak i wiele innych prostych ćwiczeń (które bez problemu można wykonać w każdym pomieszczeniu)pomoże mu z wyrobić mocniejsze mięśnie ud , a co lepsza zwiększy koordynację ruchową !

 

Skakanka nie wzmocni jego ud. Ale tak ,poprawi koordynację ruchową , tylko on musiałby sprecyzować o co mu chodzi. Bo ja wyniosłem z jego wypowiedzi ze chce sobie wyrobic dobrą sylwetkę ale mogę się mylić i może mu też zależeć na innych rzeczach.

 

 

W sumie to bieganie też by Ci nie zaszkodziło , co to jest te 6 km dwa , trzy razy w tygodniu ? : )

 

Patrz wyzej. Przy jego przemianie materii jakikolwiek zbedne przedluzajace się ćwiczenia spowodują ogormny deficyt kaloryczny. Sam mam nieprawdopodobną przemiane materii i żeby "robić" cokolwiek jem nawet do 2k kalorii więcej niż powinienem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwóch klocków drewna, mniej więcej wagi hantla

 

To wiele mi mowi.

 

 

Propo diety,niechce mi sie teraz myslec zbytnio ale zacznij od 3500 kalorii dziennie w stosunku : 50% węglowodany , 25% białko , 25% tłuszcze. Pij 3 litry wody dziennie. Rozłóż całe jedzenie na 5 posiłków dziennie co 3h .Waż się co 2 tygodnie o tej samej godzinie bez ubrania, na czczo .

 

Jezeli po 2 tygodniach waga nie skoczy w góre , dodaj +500 kalorii do diety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skakanka w minimalnym stopniu wzmocni mięśnie ud , i mocno poprawi wygląd jak i siłę łydek . Nie zaprzeczysz mi tego , ponieważ sam to sprawdziłem - na własnym ciele . Crackkk imho w Twojej diecie znajduje się zdecydowanie za dużo % tłuszczu trzeba go minimalnie zmniejszyć / ograniczyć i rozłożyć na węglowodany oraz białka .

EDIT Crackkk Twoje informacje są w większości poprawne , lecz nie wszystko to co napiszą w internecie musi być zgodne z prawdą ( zanim potwierdzisz jakiekolwiek tezy sprawdź efekty na sobie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no raczej sprawdzam i niewiem dlaczego twierdzisz ze ilosc tluszczu jest za duza. Mimo że w zasadzie u mnie jest to 30% tłuszczu i 20% białka. Tłuszcze w diecie są tak samo wazne jak białko i węglowodany - przynajmiej dla chudych ludzi.

 

 

mocno poprawi wygląd jak i siłę łydek

 

Ekhm.. raczej masy łydek nie poprawisz tym sposobem co najwyzej je troche dorzezbisz więc niewiem co masz na mysli uzywajac słowa "mocno" . Na łydki o wiele lepsze były by wspiecia na palce na jednej nodze co nawet skakanki nie wymaga.

 

 

Moze zmienic nazwe tematu na niewiem... Budowanie mięśni - Pytania i odpowiedzi czy coś. Autor juz nie jest zainteresowany tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz że wspinanie się na palce będzie lepsze od skakanki ? Bynajmniej na mnie lepiej działa skakanka (przecież nie skacze się na pełnych stopach)

Pomijając skakankę , zrób proste skakanie na palcach przez 5 minut ( dwie serie ) . Po dwóch tygodniach ćwiczeń poprawa wyglądu łydek oraz siła ( tu znowu użyje ) mocno poprawiona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób proste skakanie na palcach przez 5 minut ( dwie serie )

 

Podajesz niestety złe przykłady, bo kazdy inaczej zareaguje na 5 minut cwiczenia.

 

 

Sądzisz że wspinanie się na palce będzie lepsze od skakanki ?

 

Tak i kazdy kto się zna na tym powie Ci to samo. Z bardzo prostego powodu - przy wspieciach na palcach miesnie są cały czas w stanie spięcia , nie wspomagasz się dużo innymi mięsniami i łatwiej jest kontrolować obciążenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzisz , że każdy inaczej zareaguje na 5 minut ćwiczenia to odnosi się także do każdego innego wykonywanego ćwiczenia : ) ( nawet jeśli chodzi o wspięcia na palce ) Zresztą nie mam zamiaru się tu kłócić , ale dobrze wiem jakie mają zastosowanie te ćwiczenia , ponieważ są one konieczne przy dziedzinie sportu która uprawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzisz , że każdy inaczej zareaguje na 5 minut ćwiczenia to odnosi się także do każdego innego wykonywanego ćwiczenia : )

 

I co w związku z tym bo tylko Ty pisałeś o ćwieczeniach na czas?

 

 

Zresztą nie mam zamiaru się tu kłócić , ale dobrze wiem jakie mają zastosowanie te ćwiczenia , ponieważ są one konieczne przy dziedzinie sportu która uprawiam .

 

Dzięki za potwierdzenie mojej racji nie przedstawiając kontrargumentów ;) Których nie znajdziesz. Ja nie mówię że skakanka jest nie przydatna ale do budowania miesni o wiele lepsze są wspięcia na palcach. Nie mówiąc już o zaawansowanych osobach gdzie skakanka wogóle nie zdaje egzaminu przez nie możnośc dołączenia dużego obciążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...