Skocz do zawartości

Klawiatura w laptopie


Alternative

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś się wkurzyłem i szarpnąłem palcami po klawiaturze w laptopie, to kilka przyciskow poodpadało, jednemu się to łożysko wygięło (capslockowi) i krzywo działa, a jeszcze jednemu pękł cypek w łożysku (Tab). te litery co poodpadały to włożyłem spowrotem, capslocka nie ruszam bo krzywo tam siedzi ale sie boję że pęknie, no a tab się nie trzyma. jakoś się na jednym cypku trzymał, ale teraz jeszcze ten cypek się wygiął i już zupełnie się nie trzyma. cóż robić? czy można kupić gdzieś taki przycisk? może bezpośrednio ten plastik z napisem Tab przykleić do tej gumki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och może. Wystarczy żeby mu kieszonkowe rodzice dawali tylko za konkretne roboty domowe. Zmywak, sprzątanie, zakupy... Długo by mu zajęło uzbieranie na laptopa, ale szacunku do rzeczy by się nauczył. I nie powtórzyła by się sytuacja, że się zezłości bo mu coś w jakiejś grze czy czymś nie wyszło i się na drogim sprzęcie wyżywa gówniarz za który jego rodzice pewno kupę kasy zapłacili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz weźmiesz i kupisz nową klawiaturę do laptopa, nie chcę skłamać (proszę o skorygowanie), ale taka z 40-60zł kosztuje. Ew. idź odśnież komuś ogródek, to da ci z 10zł i tak uzbierasz

 

Aż żal mi ludzi, ja się staram szanować rzeczy, mam do tej pory mój stary komputer, mimo, że mogłem nim rzucić z 5,000 razy ;P

 

Ale za 4 lata będziesz zapierdzielał z łopatą to się wtedy nauczysz szanować czyjeś rzeczy ...

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś wali w klawiaturę to coś jest z nim nie tak.

 

Ja jestem psychiczny, więc nie mówcie, że nie szanuje. Czasami wale głową w ściane jak się wkurzę i padaki dostaje. Nie grałem w tibie, tylko w takie jakby guitar hero online, grałem Sum 41 - Fat Lip i nie trafiłem w kulke, a już prawie miałem 100% prawidłowego. I kieszonkowego też nie dostaję. Dzisiaj tonę węgla dwoma wiadrami i łopatą do piwnicy z podjazdu przez kilka godzin nosiłem, więc jakby odpokutowałem, ale rodzice nie wiedzą i tak ;d

 

Bo jak ja się wkurzę, to nad sobą nie panuje. Zaraz po tym wszystkie przyciski wkładałem, aż mi się ręce trzęsły i się SPOCIŁEM ze stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...