Skocz do zawartości

Konsola do Lapka?!


pablo1517

Rekomendowane odpowiedzi

Ok proste pytanie.

Jak podłączyć moje Wii do lapa bo nie mam TV na stancji a chce móc pograć. Standardowe chinche tam są.

Pewnie Karta TV zewnętrzna, a zatem jeśli ktoś z was się zna, to prosiłbym o radę co do wyboru takiej karty. Nie więcej niż 200 zł mam na to :P.

 

Z góry dzięx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj kart TV pod USB lub pod złącze ExpressCard, bo podejrzewam, że masz takowe w laptopie (z boku obudowy powinieneś mieć taki dość szeroki otwór). Taka karta to pewnie będzie koszt ok. 200-300zł. Sam mam taką od firmy AverMedia. Tylko z góry uprzedzam, że jakość jakaś wybitna nie jest. Da się pograć, ale rewelacji w jakości obrazu nie ma.

Przy wyborze karty w sumie jedyne na co musisz patrzeć to czy ma wejście na czincze. Ja mam tą kartę: http://www.agito.pl/tunery-tv/avermedia-av...attr=644-284031 i mogę podłączyć do niej konsole poprzez czincze lub s-video bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez czincze nie spodziewaj się jakiejś świetnej jakości, szczególnie w kartach z tego przedziału cenowego. Jako tako gameplaya nagrasz, ale będziesz musiał się nacieszyć rozdziałką (prawdopodobnie) 640x480, do tego z zakłóceniami (niby dobry kabel zniweluje je, ale to też kwestia tego, że przejściówka która jest dołączana do karty z czinczy na jakiś własny wtyk nie jest najwyższej jakości). Nie wiem jak przez S-Video, gdzie powinna być o wiele lepsza jakość, bo nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, w tym sensie. Szczerze, to tyle ile sobie ustawisz w programie nagrywającym sygnał z karty tv. Nie wiem jaki masz procek w laptopie, ale na moim dwuletnim dwurdzeniowcu mogę spokojnie nagrywać płynny obraz z oryginalną ilością FPS nie zajmując przy tym dużo procesora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...