Skocz do zawartości

Osz kurde, pomocy


IamTheLaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
W menedżerze zadać go wyłączysz, ale nie musisz resetować kompa żeby go uruchomić ponownie, wystarczy tylko "Nowe zadanie" i wpisać "explorer.exe" jeśli się nie mylę.

Mylisz się, przeczytaj pierwszy post jeszcze raz to może ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anty ty się mylisz, jest taka możliwość właśnie tak jak to opisał Dragon, poza tym jak wyłączysz explorera to nie masz jak używać komputera, zero ikon, paska niema, tylko tapeta, no chyba, że cię bawi uruchamianie aplikacji menedżerem zadań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee? Przeczytał ktoś dokładnie mój pierwszy post w tym temacie? Chyba nikt poza Antym. Powtórzę, chcę usunąć explorer.exe z autostartu, nie mam na celu wyłączanie go menadżerem zadań, ani właczanie go ponowne, CHCE GO KU*WA USUNĄĆ Z AUTOSTARTU. I uprzedzając kolejne pytania nie na temat, jest mi to potrzebne bo przy starcie kompa wirus sie podczepia pod explorera. Jeśli sie go wlaczy drugi raz wirusa nie ma. Uprzedzając posty o namawianiu do formatu odpowiadam że go nie zrobie. A jeśli ktoś spyta czemu to odpowiem mu że nie ma dżemu i mi sie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to znajdź mi taki program, bo ja nie wiem czy takie cuś w ogóle egzystuje na czyimkolwiek komputerze lub w sieci zwanej internet

Jakiś na pewno jest, tylko kwestia znaleść odpowiedniego wirusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ANtY

 

hmm...

 

--------

 

nie znam dobrze komend w windowsie

 

ale, w linuxie żeby zabić jakiś proces to wystarczy wpisać

 

"pkill nazwa_procesu"

 

można inaczej, no ale ;) i dodać tą komende do "autostartu". Lub napisać skrypt:

 

#!/bin/bash

pkill explorer

 

ps: tak wiem, to wszystko dałem na linuxa, niech ktoś to przerobi na windowsa (chyba, że jest tak samo) i da do autostartu czy coś i będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nickolas:

Równie dobrze mogłeś napisać jak napompować koło w rowerze i dopisać "niech ktoś to przerobi na windowsa". Wniosłoby to do tematu dokładnie tyle samo.

 

@IAmTheLaw:

Do zabijania procesów jest wbudowany program w Windowsa. Utwórz w autostarcie plik .bat jakiś i wpisz tam:

taskkill /IM explorer.exe

Jak nie będzie chciało zabić explorera, to wtedy

taskkill /F /IM explorer.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...