Skocz do zawartości

Przerwanie upgrade'u TL-WR340G


Bedi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

No tak się złożyło, że przerwałem wgrywanie upgrade do TP-LINK TL-WR340G.

No i jak się pewnie domyślacie - przez router nie działa internet, jedynie bezpośrednio przez kabel.

I teraz moje pytanie: w jaki sposób przywrócić stare oprogramowanie, bądź całkiem zresetować router?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, po resecie program z płytki się połączył z routerem, więc wszystko jest ok. Teraz też mogę się zalogować na tą stronkę routera.

Ale problem pozostaje taki, że kiedy jestem podłączony przez router, nie działa mi dalej internet.

Przy próbie aktualizacji oprogramowania nic się nie działo, aby myszka z klepsydrą i coś się niby ładowało przez wieki. Więc to wyłączałem i znów reset.

Ktoś wie czemu nadal internet nie działa? Aktualizacji na razie nie robię, bo nie wiem co z tym fantem ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odświeżam i doublepostuję, ale czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Nadal jestem bez internetu przez router.

Zrobiłem na jednym i drugim komputerze format, i po podłączeniu przez router, w "Połączenie lokalne" zwiększa się dość gwałtownie liczba odebranych pakietów. Ale jak się zaloguję na panel admina routera to odebrane pakiety wciąż są zerowe. Nie wiem już co z tym zrobić, a gwarancji do tego chyba już nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...