Skocz do zawartości

Zablokowane Zestawy komputerowe dla profesjonalistów


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

?

najpierw cos ZROBCIE a na koncu myslcie o sprzecie

do pisania wystarczy jakikolwiek komp ktory uciagnie docelowa gierke

 

Dla zarzadzaczy polecam jakis netbook mozna najlepiej z dotykowym ekranem czy cos to sobie mozna zarzadzac palcem po ekranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierw trzeba miec czym sterowac :D

zdecydowanie zlosliwosc ale usprawiedliwiona :D

podobnie jak waxx napisal - komputer do testow bedzie potrzebny taki jakie wymagania bedzie posiadala gra. a do programowania wystarczy sredniej klasy komputerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak! Chcę zobaczyć swoją grę na półce w empiku!

 

Zbieram oszczędności i mam dużo dokumentacji oraz pomysł na pierwszą grę.

 

Może lepiej się nie chwalić, jeszcze ktoś przeczyta?

 

Mam dużo pomysłów, chciałbym stworzyć najlepsze biuro w moim mieście.

 

Czekam na opinię moich wymarzonych pracowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie centrum jak warszawa, łódź? nie widzi mi się mieszkać tam, to nawet nie leży w opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że nie mieszkanie w centrum Warszawy kosztuje dużo pieniędzy. Jeśli firma się rozwinie, będziemy kupować mieszkania w Warszawie.

 

Głupie wydaje się marnowanie pieniędzy na mieszkanie w Warszawie, jeśli posiada się 2 piętrowy dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie wydaje się marnowanie pieniędzy na mieszkanie w Warszawie, jeśli posiada się 2 piętrowy dom.

no offence, ale ja nie preferuje mieszkań wspólnych, cenię sobie prywatność, oraz spokój podczas pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba celować wysoko. W jakim celu mam się ograniczać?

 

Jeśli chodzi o mieszkanie wspólne. Nikt nie powiedział, że mamy spać w jednym pomieszczeniu.

Lubię mieć dużo przestrzeni. Najlepiej czuję się kiedy śpię na dużym łóżku i nikogo nie ma w pobliżu.

Może mam opłacać hotel? Jak daleko masz do Chełma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam na północy Polski, chełm z tego co widzę jest na południowym wschodzie, to jest baaaardzo duża odłegłość, ponad to niedogodna z przyczyn także prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mowie ze powod prywatny to znaczy ze nie mam ochoty ani powinnosci mowic czym on jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mowie ze powod prywatny to znaczy ze nie mam ochoty ani powinnosci mowic czym on jest

Cóż, aktorzy często obnażają się przed reżyserami by spektakl nabrał nieosiągalnej inaczej głębi i mocy. Czym się różni aktor i reżyser od Ciebie i Paqoo? Przecież i oni i Wy będziecie brali udział w tworzeniu Sztuki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...