Skocz do zawartości

LoL game chrashed / puste okienko


Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż dawno nie pisałem tu żadnych postów, ale jak przychodzi mi problem to do kogo iść jak nie do was :P

Chodzi mi o grę League of legends. Otóż na tym kompie (laptopie) działa mi bez zarzutów. Ale na drugim laptopie przy dołączaniu się do gry pisze "game crashed" i nie można grać. I teraz pytanie: o co chodzi? Na oficjalnym forum LoLa nie odpowiedziano na to pytanie innym użytkownikom.

 

Jeżeli nie znacie odpowiedzi, to może znacie na drugie pytanie. Otóż na innym kompie, tym razem nie laptopie gdy włączam launchera wyskakuje okienko. Nic nie jest w nim napisane, tylko narysowany krzyżyk. I się wyłącza. Nie wiadomo o co chodzi...

 

Graliście może w LoLa? Mieliście taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Na forum nigdy nie odpisują jak jest jakiś problem, to żadna nowość.

Też miałem tak, że wyjechałem na weekend, wracam i nie da rady odpalić lola (twój drugi problem).

Co do pierwszego może nie masz dxa albo co, jak nie zainstalowałem po formacie to też tak mi wyskakiwało, jak się klient zamykał i włączała się gra.

Spróbuj reinstalnać z drugim problemem może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum nigdy nie odpisują jak jest jakiś problem, to żadna nowość.

Też miałem tak, że wyjechałem na weekend, wracam i nie da rady odpalić lola (twój drugi problem).

Co do pierwszego może nie masz dxa albo co, jak nie zainstalowałem po formacie to też tak mi wyskakiwało, jak się klient zamykał i włączała się gra.

Spróbuj reinstalnać z drugim problemem może.

Miałem tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...