Skocz do zawartości

Problem z PC i lapkiem heh


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was! A więc tak, na moim dysku twardym w PC znajduje sie rysa, co oznacza że nie pociągnie on już długo. Jaki doradzalibyście dysk w cenie <100 zł ?

A drugie pytanie i za razem problem to taki iż kupiłem sobie laptopa ( Asus ) , i gdy zainstalowałem na nim PS wszystko ok, ale gdy tylko go włączam pokazuje się "okno" PS, ale puste w środku ( szare ) i nic tam nie ma heh. W czym tkwi problem?

 

Dzięki z góry za odp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest w środku, czy na zewnątrz?? Jaki to dysk??

Heh rysa jest w środku dysku na talerzu, jak już jedna się pojawi to będą się pojawiać następne i w każdej chwili może być "koniec dysku". Ale nie o to was pytam :P

 

@wikku9

nie mam pojęcia skąd się tam wzięła

 

@en_6280

PS - Photoshop

 

Proszę o odp. na pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, skąd wiesz że jest w środku na talerzu, z tego co wiem to tam musi być próżnia i bez żadnego pyłku, otwierałeś dysk??

Jaką masz karte graficzną?? Rozumiem że PS legalny, więc możesz bić do producenta, osobiście myślę że może się uszkodził jakiś plik, albo źle zainstalował. Albo wina systemu operacyjnego, może jest jakiś patch do PS??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Komp się nie tnie. Chodzi o to, że pulpit to jeden ze specjalnych katalogów, który się wczytuje zawsze przy starcie systemu. W związku z tym musi wczytać wszystkie ikony plików się w nim znajdujących itd., przez co lekko wydłuża czas wczytywania, jednakże przy nowych komputerach jest to po prostu niezauważalne, a nie wiem czy i nowe windowsy nie cache'ują wyglądu. Ja bym na to nie zwracał uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Co do dysku, to jaki to typ? ATA? SATA? Ma wbudowanego smarta? Jak nie to możesz przejechać hdd restoratorem, a jak ma smarta to trzeba odczytać wartość ilości powstałych bad sectorów itp. Przed tymi zabiegami oczywiście zrób backup danych. Co do dysku do 100zł, hmmm nie będę wskazywał na konkretne modele, ale ostatnio naciąłem się na parę wadliwych marki Seagate to też odradzam. Western Digital über alles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A skąd wiesz że ta rysa tam jest. Ja mam Samsunga SpinPoint 250 GB i nie narzekam miejsca co prawda już nie starcza ale jest w porządku.

2. Wersja dla noob' ów: Plik>>Nowy??

Jeśli nie jest dostępna ta opcja to przeinstaluj photoshop' a albo ściągnąć nową wersję np jeśli jest system operacyjny Windows 7 lub Vista ostatnia wersja phtoshop' a to CS4 triala możesz pobrać z Adobe.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...