Skocz do zawartości

Inetrnet


Pepsi

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam poważny problem! dziś nie miałem internetu a mam Windows 7 tak jak na XP dałem odłącz od internetu :( I daje na Xp kabel, bo coś tam nie działa no i tam dałem wyłącz internet i daje właczi działa ale na laptopie! Nie mogę włączyć internetu! Co ma zrobić daje panel sterowania> Polącz z internetem i mam tuta bezprzewodowa i połączenie szerokopasmowe a ja mam router to daje szerokopasmowa i Trzeba dać nawe użytkownika, hasła nazwa połączenia i dać połącz ja nic z tego nie mam na XP normalnie się łącze co zrobić????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze tutaj nie mogę cofać :/

Co to jest nie zrozumiałe dałem wyłącz internet w 7 i jak chcę połączyć chce jakieś hasło i login, a jak podpinam kabel w kompie z XP to jest internet i mogę tutaj zapytać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja dalej nie kumam. A skoro chce hasło to musisz pokombinować w ustawieniach internetowych w zabezpieczeniach czy coś (nie mam 7ki) albo może nie stworzyłeś połączenia sieciowego. Na komputerze do którego jest podłączony modem musisz stworzyć sieć lokalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne jaki masz sprzęt. Po prostu nie miałeś zapamiętywania hasła. To nie jest wina win7, bo w xp jest tak samo, tylko wina twojej głupoty. Jakby nie było haseł to każdy by sobie za darmochę podłączał neta. Masz hasło na pewno gdzieś zapisane na kartce, co dostałeś przy zakładaniu neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...