Skocz do zawartości

Poszukuję ludzi do Teamu


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Od kilku lat zajmuję się tworzeniem stron www oraz grafiki komputerowej. Gry via www zacząłem programować około pół roku temu, lecz niestety nie ukończyłem żadnego z projektu z powodu braku motywacji oraz czasu.

Chciałbym więc założyć "team" który tworzył by gry via www, portale, oraz wykonywał zlecenia. Sam nie podołam w stworzeniu gry via www, ponieważ nigdy nie mogę ukończyć projektu, lecz z pewną grupą osób będzie o wiele łatwiej coś "stworzyć".

Na początek nie planuję żadnych wynagrodzeń, wszystko przyjdzie z czasem ( mam nadzieję ) . Gdy stworzymy pierwszy projekt - grę gotową do wprowadzenia na "Polski rynek gier" wtedy też zarobimy pieniążki na server, domenę oraz reklamę WSPÓLNYMI SIŁAMI. Aktualnie nie będą nam one potrzebne. Jeśli chodzi o podział "zarobków" ( Jeżeli takowe będą ), to wszystko będzie zależało jedynie od wkładu oraz umiejętności danej osoby, jeżeli ktoś nie zrobi nic aby projekt poszedł "w górę" nie dostanie też żadnych pieniędzy. Żeby nie było że "Przychodzę z pustymi rękami" mam już pomysł na dobrą grę, oraz część gry jest wykonana, grafika wykonana w jakiś 50 %, domena także jest już kupiona.

Wszelkie zgłoszenia proszę składać na GG: 9342837 lub email: marekbielecki93@gmail.com

 

Kogo potrzebujemy?

- Programista php/sql/ajax

- Grafik

- Koordynator projektu ( Ktoś obcykany który dbał by o informacje kto wykonał ile , ile danej osobie zostało do ukończenia itp. )

- Osoba do reklamy

- Finanse ( Ta osoba zajmowała by się finansami, ustalała by ile można przeznaczyć na dany projekt, ile pieniążków możemy zarobić )

- "Badacz rynku" ( Ta osoba natomiast by sprawdzała czy dana gra miała by szanse na polskim i zagranicznym rynku )

- Tłumacz ( Mile widziane osoby ze znajomością języków obcych takich jak: j.ang, j.niem , j.fran. , j.rus itp. )

 

Członkowie teamu:

Markuz - Grafik i programista xhtml/css/php/sql , założyciel teamu aktualny koordynator projektu

XisD - Grafika komputerowa , pixelart

 

Zapraszam do współpracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowy plik z rejestracją :

<?php
session_start();
require_once('sql.class.php');
require_once('lang/pl.lang.php');
$title = "Strona główna";
require_once('theme/header.php');
$sql = new sql;
$sql->connect();

if(isset($_POST['nazwa']) and isset($_POST['email']) and isset($_POST['haslo']) and isset($_POST['haslo2'])) {
    if($_POST['nazwa']!=null) {
    if($_POST['email']!=null) {
    if($_POST['haslo']!=null) {
    if($_POST['haslo2']!=null) {
    if($_POST['haslo']==$_POST['haslo2']) {
    if (eregi("^[_.0-9a-z-]+@([0-9a-z][0-9a-z-]+.)+[a-z]{2,4}$" ,$_POST['email'])) {
    if((strlen($_POST['nazwa']) > 5) and (strlen($_POST['nazwa']) < 20)) {
    if((strlen($_POST['haslo']) > 5) and (strlen($_POST['haslo']) < 50)) {
    if($sql->hm_sql("user","nazwa",addslashes($_POST['nazwa'])) < 1 ) {
        $nazwa = addslashes($_POST['nazwa']);
        $email = addslashes($_POST['email']);
        $haslo = addslashes($_POST['haslo']);
        $sql->add_user($nazwa,$email,$haslo);
        $info = $locale[14];
    } else { $info = $locale[13]; }    
    } else { $info = $locale[12]; }
    } else { $info = $locale[11]; }
    } else { $info = $locale[10]; }
    } else { $info = $locale[9]; }
    } else { $info = $locale[8]; }
    } else { $info = $locale[8]; }
    } else { $info = $locale[7]; }
    } else { $info = $locale[1]; }
?>
<div class='info'><?php echo $info ?> <a href='index.php'>Powrot</a></div>
<?    
} else {
?>
<form action='index.php' method='POST'>
<table>
<tr><td><?php echo $locale[2] ?></td><td><input type='text' name='nazwa'/></td></tr>
<tr><td><?php echo $locale[3] ?></td><td><input type='text' name='email'/></td></tr>
<tr><td><?php echo $locale[4] ?></td><td><input type='password' name='haslo'/></td></tr>
<tr><td><?php echo $locale[5] ?></td><td><input type='password' name='haslo2'/></td></tr>
<tr><td></td><td><input type='submit' value='Zarejestruj sie'/></td></tr>
</form>
<?php
}
?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...