Skocz do zawartości

Laptop


Święty Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

jak do gier = Radeon

do pracy = nvidia

 

nvidia to przeszłość i inwestowanie w nią to jak kupowanie ps1 zamiast ps3. Chcesz pograć to szukaj lapa z radeonem najlepiej seri 4xxx i z jakimś procem od intela np i3 albo i5, nie bierz AMD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to jestem po prostu fanbojem Radeona.

Ale na serio ci powiem że się na radkach nigdy nie zawiodłem w przeciwieństwie nvidii, lapa z radkiem sam mam i odpala nawet cryzysa na high. Co do proca to w lapie mam C2D bo jakoś mam do niego zaufanie, o i5 i i3 słyszałem pochlebne wypowiedzi ale sam tych proców w lapach nie testowałem. Lapka wybierz do 3000, więcej nie trzeba a lepiej żeby zbyt tanio też nie było bo zawsze czegoś będzie brakować.

 

P.S

Antybakteryjna klawiatura w toshibach to ściema!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ludzie żyją przeszłością, gdy Radeony ... no dobra

 

Teraz się uważa je za dobre karty graficzne. Ja mam swojego Radeona i jakoś specjalnie się na nim nie zawiodłem. Nvidii od dawna nie używam ...

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jakbym miał 3500 zł na lapa, to bym się wstrzymał aż karty graficzne nvidii oparte na fermi wejdą pod strzechy, ponieważ aktualnie laptopy z DX11 to te z radeonami, czyli jest mały wybór. Mimo to za taką kasę moim zdanie ten będzie najlepszy (zarówno do pracy jak i gier):

 

http://allegro.pl/item1056455721_graj_msi_...0_1gb_hdmi.html

 

- core i5 z technologią HT

- 4GB ramu DDR3

- radeon 5730 1GB (http://www.notebookcheck.net/Computer-Game...ds.13849.0.html - jak nie na high/ultra to w każdą grę powinieneś spokojnie w medium poszpilać)

- dodatkowa grafika od intela do pracy przy niższym poborze energii

- 17 cali 1600x900 (jest jeszcze wersja lapa 16 cali ale 1366x768 - mała rozdzielczosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...