Skocz do zawartości

Zablokowane Poszukuję ludzi do projektu gry rpg


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Informacje o tej grze znajdziesz tutaj: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=22750

 

Tylko odpowiedzialne osoby z wielką motywacją.

 

Przyjmę grafika, programistę w GML i kogoś od fabuły (pomysły, scenariusz, scenki itp.).

 

Jeśli będzie więcej chętnych - dwóch grafików, czy programistów zawsze się przyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

ile placisz? oczywiscie na stanowisko programisty. i jaki termin zakonczenia przewidujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile czasu dziennie wymagane poswiecic na prace nad projektem? bo tez niezbyt z czasem stoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poprawy jest parę rzeczy. Może miałbyś jakieś własne pomysły. Chciałbym żeby w tej grze było inne światło. Inventory i eq jest zrobione. System walki też jest gotowy. Mam pomysł jak zrobić dialogi. Kilka spraw wymaga omówienia. Możesz napisać do mnie na gg: 4533113.

 

Mógłbyś pomóc kopiować grafiki. Teraz będę miał więcej czasu, zacznę budować pierwsze lokacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2 projekty:

Deadly lab - ale to nie robie na pośpiech

tajne cośtam na competition - ale chyba bez muzy nie będe nawet w wyróżnieniach więc też nie na pośpiech robię

 

to mogę przystąpić ale nie mam nawet 13 lat ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Struktur danych i multiplayera nie potrafię (chyba, nigdy nie robiłęm). Znam na pamięć dużo stałych i funkcji, a jak nie pamiętam to w helpie znajdę. A grafika sam nie wiem, powiedz co mam zrobić i ocenisz.

 

EDIT:

Tablice znam tylko nigdy innych struktur nie chciałem się uczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja chciałbym na programiste, ale skoro tak zapewniasz, że zysk będzie to od razu dasz jakąś gwarantowaną sumę po zakończeniu pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym na programiste, ale skoro tak zapewniasz, że zysk będzie to od razu dasz jakąś gwarantowaną sumę po zakończeniu pracy?

 

Nie wiem jaki będzie zysk! Mam podawać w ciemno jakąś sumkę? Lepiej zaczekać, dostaniecie zrzut ekranu z zysku. Zależnie kto ile zrobi, zostanie odpowiednio nagrodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie wiem jaki będzie zysk! Mam podawać w ciemno jakąś sumkę? Lepiej zaczekać, dostaniecie zrzut ekranu z zysku. Zależnie kto ile zrobi, zostanie odpowiednio nagrodzony.

W ciemno nikt nie będzie pracował.

 

 

ps. zrób mi stronkę o koniach, może zapłacę jak mi się spodoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robisz w ciemno. Lepiej nic nie rób tak będzie najlepiej. Polecam krytykowanie innych. Może wtedy wyjdziesz lepiej na ich tle.
Nie no, nic nie robić ani myślę, ofert jasno i wyraźnie określających wynagrodzenie nie brak, przynajmniej mi ich nie brakuje. Więc po co marnować czas?

I bez krytykowania niektórych wychodzę na ich tle dużo lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim zachowaniem nie przyciągniesz pracowników. Pokaż, jakie z tego mogłyby być korzyści. Postaw się na naszym miejscu. Jeśli jednak nie masz co oferować, proponuje zaoszczędzić trochę kasy i w nią zainwestować, by zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pouczaj mnie. To wy macie ze sobą problem. Przedstawiłem ofertę.

 

Można otrzymać pieniądze zarobione przy pomocy gry. Zależy od tego jak dużo pracy włożysz w grę.

 

Jeśli masz wątpliwości, co do tego że potrafię zarobić pieniądze - mogę wysłać zrzut ekranu.

 

To śmieszne... Dlaczego mam się wam tłumaczyć? Grasują tutaj oszuści? Nic mi o tym nie wiadomo.

 

Skąd ten strach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywaj to jak chcesz. Jeśli masz coś lepszego do roboty, to się tym zajmij. Jeśli grzebiesz na forum i piszesz to chyba nie masz. Co masz do stracenia? Na pewno nie jest to czas. Nie wymagam wkładu własnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To śmieszne... Dlaczego mam się wam tłumaczyć? Grasują tutaj oszuści? Nic mi o tym nie wiadomo.

 

Skąd ten strach?

 

 

z tego np. że gdybym miał poświęcić kupe wolnego czasu, który mógłbym zagospodarować o wiele lepiej, w projekt który nie wiadomo czy wypali i nie wiadomo czy cokolwiek bede z tego miał, a jeśli już to grosze, gdzie w zespole brakuje załogi to uzasadnia strach.

 

 

Można otrzymać pieniądze zarobione przy pomocy gry. Zależy od tego jak dużo pracy włożysz w grę.

 

a jesli gra sie nie sprzeda a włoże w nią dużo pracy i czasu zapłacisz mi za godziny spedzone przy projekcie?

 

 

@edit: a ty czym się bedziesz zajmował podczas robienia gry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję, zarządzam, motywuję, dbam o to ŻEBY GRA SIĘ POJAWIŁA! To chyba jest ważne?

 

Większość z nas ma wakacje. W czym problem? Można pić z kolegami albo stworzyć wspaniałą grę. Wybór należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z nas ma wakacje. W czym problem? Można pić z kolegami albo stworzyć wspaniałą grę. Wybór należy do ciebie.

 

Na te metafore odpowiem tak: koledzy przynajmniej piją a nie zarządzają i dbają aby mi sie kac pojawił.

 

Widzisz, z takim podejsciem nikogo nie zwerbujesz z lepszych. Bo tobie sie nie chce robić tylko rządzić.

Załóżmy że chciałbym dołączyć, moge być specem od pilnowania tego żeby się gm nie zawieszał? Przecież to też ważne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać, mogłeś już coś zrobić.

 

Ale po co myśleć? To boli.

 

Jeśli nie dorosłeś do współpracy to daj szansę innym ludziom.

 

Ja czytam książki na temat zarządzania, a ty tylko kłapiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...