Skocz do zawartości

Bot do plemion


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zrobić bota do plemion, który będzie miał listę zadań do zrobienia. Polecenia będzie wykonywać po prostu linkami, a to wydaje mi się z kolei metodą prymitywną. Czy orientujecie się jak inaczej to zrobić? Może nawet z logowaniem.. no i jak rekrutować jednostki skoro w koszarach trzeba wpisać w pole tekstowe ilość i kliknąć button Rekrutuj

 

I jeszcze jedna sprawa - czy jest gdzieś lista, jaki czas dany budynek się rozbudowuje i na jakim poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest, a do klikania DLL.

wchodzisz w 'pomoc', i masz lvl oraz czas i surki.

ale:

bot musiałby być włączony.

równie dobrze a nawet lepiej zrobisz to sam, bo ty możesz śledzić ataki.

Tym nie przyspieszysz produkcji, jedynie wlączysz inne budynki, co możesz zrobić sam.

 

odpuść sobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale:

bot musiałby być włączony.

równie dobrze a nawet lepiej zrobisz to sam, bo ty możesz śledzić ataki.

Tym nie przyspieszysz produkcji, jedynie wlączysz inne budynki, co możesz zrobić sam.

 

odpuść sobie!

 

Totalnie nie czaisz bazy.

Mi chodzi o to, że chcę szybko zdobywać punkty, a nie mam czasu na to żeby siedzieć 3 godziny przy kompie czy co chwile zaglądać, żeby szybko jak sie jedno rozbuduje to drugie kliknąć, a tak zostawiam kompa włączonego wciąż i on SAM wszystko klika odrazu jak sie jedno rozbudowywanie skończy, to następne włącza. To samo w nocy, bo w nocy się śpi a nie na plemionach klika a tak bot sam mi przez noc będzie rozbudowywał i zyskam dużo czasu w ten sposób.

 

edit: z resztą tam nie jest pokazane ile czasu trwa rozbudowywanie. muszę znaleźć jakiś współczynnik który jest mnożony, bo wątpię żeby tak o sobie powymyślali ten czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...