Skocz do zawartości

Javascript w programie


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Za każdym razem gdy po reinstalce instalowałem IE działał przez 2 tygodnie i nagle przestawał - cały się paprał, działy się w nim niewytłumaczalne rzeczy. Z początku myślałem że to wirusy czy coś, ale kupiłem nowy komputer i w nim było to samo! Obecnie nie wiem czy działa, czy też nie bo korzystam z innej przeglądarki, w każdym razie podejrzewam, że utrudnia mi życie.

 

Mam pewien w program. W tym programie jest między innymi przycisk który jest odnośnikiem Javascript i banner reklamowy. Gdy klikam na przycisk NIC SIĘ NIE DZIEJE A POWINNO. Czemu twierdzę, że to wina IE, że to on nie wywołuje tej funkcji Javascript? Bo owy program jest napisany w stylu strony internetowej - składa się z odnośników, a tutaj powalający argument - gdy wciskam na banner reklamowy otwiera się jakaś strona w INTERNET EXPLORER zamiast w Google Chrome które jest domyślną przeglądarką. No czyli domyślam się że IE poprostu tej funkcji JS nie wywołuje lub ma (dopiero teraz gdy to piszę wpadło mi to do głowy) wyłączone JS ;s

 

Zawartość odnośnika przycisku: (przeniosłem przycisk na pulpit i o dziwo na pulpicie stworzył się skrót z tą zawartością)

[InternetShortcut]
URL=java script:;
Modified=407C9CA908E7CA01BB

 

Żeby się w to zbytnio nie wgłębiać - da się może jakoś w systemie ustawić do programów tego typu np. chrome zamiast ie, czy ten program bezpośrednio już tak ma że musi z IE korzystać?

 

Poradźcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...