Skocz do zawartości

Komputer


Bosu

Rekomendowane odpowiedzi

a nie lepiej zamiast syfiastego gts 250 wziąć radeona z serii 4800 ?

 

Musze to napisać:

 

a nie lepiej zamiast syfiastego radeona z serii 4800 wziąć gts 250 ?

 

 

 

Ulżyło .

Jak chce grać za taką kaskę niech se kupi konsolę a nie sie pyta czy składak z allegro za 800 zł pociągnie mass effecta 2

 

Siedząc tyle lat na gmc końcu zobaczyłem u Ciebie jakiś "mądry" post .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wierzę że to napisałem bo nienawidze konsol ale za 800 zł PC nie nadaje się do grania chyba ze w tibie ;/

 

a nie lepiej zamiast syfiastego radeona z serii 4800 wziąć gts 250

there’s not much difference between the Radeon HD 4850 card and the GeForce GTS 250

Po OC radek jedzie gts'a 250 na pysk... do tego bije go marką bo Radeony to dobre sterowniki i wydajność a nvidia to stara marka, wysokie ceny i niższa wydajność (jedynym plusem jest CUDA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że jestem opóźniony w tematach gier :)

 

Według mnie na takim kompie pójdzie ... Oblivion czy od biedy (z tego co słyszałem) Wiedźmin [Na mniejszych wymaganiach] Oczywiście nie będę się kłócił :) Nie znam nawet tej gry, ale myślę, że możesz poprosić gościa o jakieś testy z Demem? A jeśli nie no to trudno :( Mi by się taki przydał do pracy ;)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy pieprzycie? Komputer duzo lepszy od mojego a mi mass effect 2 hula na srednich detalach az milo. (no dobra moj karciak nie jest wbudowany ale ma o 1/2 mniej ramu nie wierze ze jest gorszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komp sssie ,już lepszu kupisz w Realu czy Biedronce...

Weź sobie jakąś pracę w wakcje na miech ,zarób 5000 i masz moja rada z poza tematu ;d

5000zl za miesiac w pracce sezonowej? :-0 Chlopie jak ja bym zarobil 5000zl to by mnie znajomi miesiac czasu nie widzieli, wiec jesli masz taka prace ze zaplaca za miesiac 5000 od reki to dawaj namiary. rozumiem ze mowimy o polsce :-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...