Skocz do zawartości

Na jakich obrotach GTA IV?


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka... Co prawda nie mam nowego kompa, ale zamierzam trochę go zmodernizować. Mam teraz 220 zł i zamierzam zainwestować w kartę Nvidia GeForce with CUDA GT220 Palit 512MB HDMI & DVI (PCI-E) (DDR2) o to link do nieja na komputronika http://www.komputronik.pl/index.php/produc...CI_E_DDR2_.html

 

Reszta mojej konfiguracji sprzetowej jest już znana, ale jak zawsze się powtórze:

 

Procesor: AMD Athlon 2,4 GHZ

Ram: 2 GB

Karta Graficzna: Nvidia Geforce 7300 GT 256 MB

Zasilacz: 450-500W

Płyta Głowna: MSI K9AGM3

 

Gdy następnym razem zarobie trochę siana to będę modernizował procesor na dwu rdzeniowego, AMD Athlon II. Tak moja płyta go przyjmuje ^^ sprawdzałem w książeczce. Co sądzicie o tej grafie? Warto? Na niej mam zamiar pograć w GTA IV i nadchodzącą wielkimi krokami Mafie 2. Jak myślicie na jakich obrotach pojdzie mi na tym sprzecie GTA IV? Dodam że na starej grafie (obecnie posiadanej) działała na kompletnym minimum całkiem nieźle. Jeżeli nie powinienem jej kupować zapodajcie jakiegos linka do MAX. 250 zł bo tyle uda mi sie w krótkim czasie zaoszczędzić... Pozdrawiam i dzięki z góry za wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę jeszcze trochę uzbierać i kupić dobrego 2-rdzeniowego proca zamiast tej grafiki która jest ledwo lepsza od twojej 7300 GT

Tak na przyszłość radzę przed kupnem nowej grafiki sprawdzić jej wydajność tu, i porównać ze starą kartą (By się potem nie załamać ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ge force lepsze? lol poxipol ;d Ge force to teraz tylko marka a radeon to prawdziwa moc na rynku, 5870, tesalacja i EyeFinity, żaden GF mu nie da rady. A w stosunku cena-jakosc seria 4800 też dominuje, za 300 zł można mieć kartę równą GTX 260 na której crysis chodzi na high bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W taselacji nowe GF są lepsze. A co do 300zł, to za taką kasę może mieć maks. radka 5570, który jest prawie dwukrotnie gorszy od gf gt9600. Ewentualnie jakiś używany radeon 4850, ale ten z kolei to poziom mojego gf 9800gtx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na nim właśnie spokojnie wszystko hula ;)

A nowe GF'y jeszcze nie są w sprzedaży a tesalacja nie była testowana w grach tylko na przygotowanej do niej prezentacji od NVIDII a nie niezależnej. Do tego nawet wtedy w testach GF przewyższał radka dopiero w tesalasji sprzętowej a w software'owej był równy. Według mnie to za mało na odzyskanie pozycji na rynku a znając nvidie cena pewnie będzie z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ge force lepsze? lol poxipol ;d Ge force to teraz tylko marka a radeon to prawdziwa moc na rynku, 5870, tesalacja i EyeFinity, żaden GF mu nie da rady. A w stosunku cena-jakosc seria 4800 też dominuje, za 300 zł można mieć kartę równą GTX 260 na której crysis chodzi na high bez problemu

 

A w stosunku cena-jakosc seria 4800 też nie dominuje, za 5000 zł można mieć kartę równą GTX 260 na której crysis chodzi na low z problemami.

 

o : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...