Skocz do zawartości

Zablokowane Ping


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy w 39dll jest możliwość "zrobienia" pingu z ip jakimś? Jeżeli nie to chociaż przez plik .bat, nie ważne jak ważne jest co chcę uzyskać a uzyskać chcę to:

 

Robię obiekt "pinger" i on ma zmienną "ip" i jakimś magicznym sposobem co sekunde pinguje te swoje ip i w draw ma:

GML
draw_text(0,0,ip+": "+string(ms)); //ms - czas oczekiwania w milisekundach</span>

 

Czyli odrazu można wywnioskować że potrzebna jest zmienna "ms".

Jak takie coś uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego jaka jest szybkość room'u Tymon kiedyś pokazywał jak coś takiego uzyskać żeby nie wyświetlało gm'owego fps który jest trochę źle policzony w edycie dam Ci linka.

 

E. Sora to jednak zrobił Dawidds https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...=klatki+sekunde

 

E2. Teraz nie do końca wiem czy to dobrze ale ping to ping musisz sprawdzać jak szybko pakiety dochodzą do klijenta w ogóle tak dziwnie opisujesz ten problem chodzi o to że nie masz zmiennej ms czy o to że zamiast pingu wyskakuje ci ip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doublepost:

 

cholera czemu ja mam kombinować z innymi dll'ami? przecież 39dll jest taki ,,powerful'' to nim się nie da?

 

 

edit:

 

nikt nic nie doradził, ja w końcu poradziłem sobie sam + w temacie jest doublepost.

 

Wiemy, co z takim tematem zrobić nie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...