Skocz do zawartości

problem z płytą


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam!

Ostatnio zauważyłem, że w nowym cda jest drakensang i blacksite, więc pobiegłem do domu po ostatnie drobne żeby wydać je na najnowszy numer. Niestety, spotkała mnie bardzo niemiła historia. Płyty nie chodziły, sprawdziłem na lapku (vista), później na drugim kompie (XP). Dobra, poszedłem do sklepu żeby zamienić na nową, nie dość, że baba mi jej nie wymieniła ( "ale chłopczyk wczoraj kupił tą gazetkę i mu wszystko działało!" ) to musiałem oddać magazyn do jej szefa, żeby go sprawdził. Przychodzę następnego dnia po magazyn, wszystko ofkoz śmiga (szefowi btw.). Przychodzę do domu, patrzę, nie ma drugiej płyty .___.

No ale nie będę się już kłócił z nią bo i tak mi nie wymieni.

Dobra, ważne, że mam drakensanga.

Tylko co teraz zrobić?

Czy może da się to jakoś naprawić?

Wyskakuje mi błąd "Nie można odnaleźć aplikacji"

Czy może oddać to do reklamacji? Ale przecież nie mam jednej płyty confused_prosty.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, dziwna sprawa. Co to za kiosk?

 

E:Zgodnie z art. 8 ust. 4 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 141, poz. 1176) masz prawo do oddania produktu oraz zażądania zwrotu zapłaconej za produkt kwoty. Oczywiście jeżeli towar jest połnowartościowy i kompletny, więc musisz się przejść do tego @#$%^%$^#@ szefa i zażądać zwrotu płyty, następnie zażądać zwrotu pieniędzy, możesz go też zastraszyć sądem cywilnym :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wysłać meila do redakcji CDA, oni powinni taką sprawę załatwić ;). Btw. mogłeś na początku już im napisać meila. Bo np. w Komputer Świecie jak płyta jest niedziałająca to wystarczy wysłać, oni sprawdzają i jak faktycznie nie nie działa to dostajesz nową :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...