Skocz do zawartości

O netbooku raz jeszcze...


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie... Poczytałem trochę o Mipselu i znalazłem dwa systemu operacyjne działające jako linux oraz wiem, że Windows CE też na nim działa chociaż nie znalazłem nigdzie instalki do niego ;-/ Pewnie płatny... W każdym razie wracam do tematu, jak mówiłem znalazłem 2 linuxy pasujące do teg otypu komputerka jest to: 3MX (tryb recovery) oraz Elonex OneT. No i dobrze, wogóle chciałbym się poprawić bo dane z innych tematow zostaly mi źle podane (nie, nie, niezostałem oszukany, wina siostry). Otóż dane są następujące a linuxy PASUJĄ NA TEN TYP NETBOKÓW, wręcz stworzone włąsnie do niego. O to dane:

 

-Procesor: XBurst 400MHZ - 32 BIT

-RAM: 128 mb

-Dysk Twardy: (żenada ale zawsze coś ^^) 1 GB typu NAND

 

Tak, tak to ten sam. Tylko, że z innymi danymi z powodu błędu. W każdym razie wiem że tzw. tryb recovery w tym komputerku włącza się za pomocą F3. No i dobrze w linuxie 3MX podobno trzeba aktualny OS zaktualizowac plikiem 180 MB, ale w recovery jest tzw. przygotowanie do formatowania. Jest opcja jakby pominieci formatowania ale wyskakuje jakiś błąd i robi reboot, (Jest prawdopodobne, że błąd wyskakuje ponieważ system ten próbuje z upgradować za pomocą pena, a nie SD, ale czy aż taka różnica jest? Chyba że Recovery na tym Biosku o ile można go tak nazwać jest tylko przygotowany na SD, dobrze rozumiem?) W każdym razie, może ktoś miał doczynienia z tym czymś? Boję się formatować (Opcja na drugiego linuxa) bo laptop nie jest mój, a jak go zpartole to chyba nie bede w stanie juz go zlożyć ponownie. Jest niby przygotowany do wymiany, że nic nikt nie utraci, ale boje sie ze sformatuje dysk i nie bede mogl zainstalowac tego nowego linuxa ;/ PROSZĘ O POMOC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...