Skocz do zawartości

Nupny Projekt: Wsparcie graficzne potrzebne


Judei

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to już bywa w przypadku osób upośledzonych w temacie układanie pikseli (A mam mówiła: "Synu, graj w Tetrisa, kiedyś stawianie klocków na sobie może się przydać!"), przyszło mi odwiedzić ten dział.

 

Już na początku zaznaczam, że nie szukam grafika. Moje zabawy w GMie często nie dają efektów końcowych, nie wychodzą na światło dzienne i inne duperele. Szukanie murzyna na posadę stałego niewolnika mija się z celem, bo biedny afroamerykańczyk się napracuje, a z gry wyjdzie dupa. Oczekuję jedynie bezinteresownej pomocy i trzepnięcia czasem paru grafik przez forumowiczów. Alles klar?

 

Moja skromna osoba, zainspirowana godzinnym marszem po Game Maker Community, zabrała się za robienie gry o przeepicznych walkach powietrznych.

Na początek warto zdecydować, o ogóle, jak to grafika ma wyglądać. Samodzielnie zabrałem się za rysowanie mojego asa przestworzy:

d41d803f64e1baafeb5e734c3ac1f093.jpg

Kolejne klatki mojej grafiki. Wiadomo, jak brak talentu i chęci, to strzelamy pikselozę na pół ekranu i jest fajnie. ^^

W akcji to wygląda jakoś tak:

d41d8df186622d396f6b71794ca05a2a.jpg

Przeciętnie, ale zapewne ktoś zarzuci tekstem: "To ma klimat!'. Kwestia gustu.

A takie coś znalazłem jeszcze w necie:

d41d8d33f52b869e838678c3f3acac0a.jpg

Nie stawiam wam szczególnych wymagań, proszę o strzelenie własnych samolocików o zbliżonych rozmiarach do moich (Tego pierwszego, czy tego znalezionego w necie. Niech to będzie podstawa do waszej pracy). Mają być proste i tyle duże, by dało się wcisnąć kilka szczegółów. Sam grafiki nie zrobię, bo jestem leniem, więc przybywam prosić was.

 

Tematu proszę w żadnym wypadku nie zamykać, bo stale będę prosił o kolejne grafiki, jeśli taka potrzeba wystąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej fantazji w nich będzie, tym lepiej. Oczywiście, żeby mimo wszystko wyglądały na coś, co potrafi latać. Celowałbym w klimat bardziej "przyszłościowy".

 

A jeśli o rzut chodzi, to klatki tak jak w przykładzie, który podałem. Góra, lekko przechylony i lecący bokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętne i trochę koślawe. Póki co staram się sam tworzyć grafiki, ale jeśli ktoś jest skory do tracenia czasu by uszczęśliwić biednego programistę amatora, będę wdzięczny.

 

Zapomniałbym, dzięki Fenix za to, że chociaż spróbowałeś. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...