Skocz do zawartości

Synthia System


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dla was kilka elementów mojego mini silnika "Synthia Sysetm". Wszystko opisane w pliku Przeczytaj!.txt w paczce. W przypadku bugów proszę o wiadomość na PW lub w tym temacie.

 

Download:

https://gmclan.org/up6328_4_Synthia_System.html

 

 

By Skovv

 

E: Zapomiałem dodać: Przed uruchomieniem pliku GM uruchom GM normalnie i zainstaluj gexy i dopiero wtedy będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Chyba po 34 godzinach nie powinno się wstawiać za double posta warna (bo i nie wstawiacie normalnie)

3a. Uwzględniamy wyjątki jeśli chodzi o doubleposty w tematach dotyczących zapowiedzi gier lub ich prezentacji, ale tylko przez autora tematu i nie szybciej niż po dwóch tygodniach od ostatniego postu, oraz jedynie w celu poinformowania o zmianach w projekcie lub wydaniu nowej wersji gry.

Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś czegoś potrzebuje? Jakiś dll czy coś pod gma to proszę o pisanie w tym temacie...w miarę możliwości mógłbym napisać emot11.gif

rozumiem że chcesz poćwiczyć, ok, ćwicz, ale dla siebie. nikt nie będzie chciał używać efektów nauki, tylko wybierze skończone dobre rozwiązanie. W skrócie: jak ktoś zechce dllke, nie przyjdzie do Ciebie widząc że nadal się uczysz (czytaj: efekty pracy nadal są lipnej jakości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...