Skocz do zawartości

mózgotrzep na dobry wieczór


:thumbsup:

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem to narysować ,ale nie umiem i nie wiem jak przedstawić i nie wiem jak to wytłumaczyć ,ale jeżeli tam jest:

 

]

]

]____

 

coś takiego to jak z :

 

___

 

może odchodzić klocek i przyłączyć się do:

 

]

]

]

 

nie nad tą podstawą...

jest wysokość i podstawa! Jak może iść z końca podstawy do najwyższego punktu wysokości nie nad tylko obok??? i to jeszcze zaczynając o klocka z końca podstawy ,który jest bokiem?

Niech ktoś mi powie lub narysuje !?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jest wysokość i podstawa! Jak może iść z końca podstawy do najwyższego punktu wysokości nie nad tylko obok??? i to jeszcze zaczynając o klocka z końca podstawy ,który jest bokiem?

Niech ktoś mi powie lub narysuje !?!

 

 

to logiczne

później narysuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do domu z biblioteki szkolnej to Ci spróbuje pokazać ,dlaczego to się nie da zrobić ,ale teraz krótko to jest coś takiego

 

[

[

[____

 

 

i jak można z prawej strony podstawy przyłączyć do najwyższego punktu wysokości nie nad tylko zaczynając z obok klocka!!!

Chyba teraz jasno napisałem ,powiedz czemu jak sądzisz ,że się da czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę, człowieku ile ci można tłumaczyć! To jest złudzenie. Mamy figurę którą widać na moim filmiku. Jeśli spojrzymy na nią pod odpowiednim kątem powstaje złudzenie połączenia się 2 części. Oczywiście, że figura, którą widać nie może istnieć naprawdę i to jest dla wszystkich oczywiste. Chodzi o to że zdjęcie nie jest nijak przerabiane. Jest autentyczne.

 

Jasne że takiej figury stworzyć nie można. Ale można stworzyć złudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcalian, nie chcę cię obrażać, ani łamać regulaminu, ale po twoich wypowiedziach mam powody uważać, że jesteś debilem...

Mówiąc, że to zrobili, mieli prawdopodobnie na myśli, że zrobili figurę, na którą jak popatrzysz pod pewnym kątem, pomyślisz że to właśnie ten niemożliwy trójkąt. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...