Skocz do zawartości

www.gierkionline.ovh.org


krychu90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie :D

 

 

Nadszedł czas ujawnienia mojej strony :thumbsup: :

 

www.gierkionline.ovh.org-Jak można się domyśleć, strona poświęcona jest gierkom online, mam nadzieję, że Wam się spodoba :rolleyes:

 

 

PS.Strona początkowo była tworzona na CBA.pl, więc nic na tej stronie nie ma co wykorzystuje MySql :) (Jak narazie B) )

PS2.Strona nie jest stworzona na CMS-ie w stylu PHP-fusion, JPortal itp tylko na moim :]

 

Pozdro

 

edited by Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Nadszedł czas nowego layouta, nowego wyglądu!! B)

 

www.gierkionline.ovh.org -Zapraszam!!

 

Proszę o uwagi lub komentarze na temat stronki. Co dodać, co zmienić.

 

Z góry THX

 

EDIT

-Strona tworzona była pod IE, lecz działa równierz prawidłowo pod FF :) ale gorzej jest z Operą :(

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Oj krychu90. Co o tym sądzę? Skopiowałeś mój autorski design strony bez pytania, a część grafiki żywcem skopiowana. I wnioskuję, że nie wiesz, że tak się nie robi i jest to plagiat, ponieważ dałeś ją tutaj do oceny nieświadomie narażając się mojej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj krychu90. Co o tym sądzę? Skopiowałeś mój autorski design strony bez pytania, a część grafiki żywcem skopiowana. I wnioskuję, że nie wiesz, że tak się nie robi i jest to plagiat, ponieważ dałeś ją tutaj do oceny nieświadomie narażając się mojej osobie.

I co teraz zrobisz Ranmus? Każesz mu zmienić stronke czy pozwolisz aby uszło mu to na sucho?

 

Edit zwyczajny:

Ciekawe czy cię posłucha :D

 

Edit Jr.

 

Ale dzięki temu że żywcem wzięta z Gmclan to ta stronka przynajmniej wygląda jak człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Każę mu zmienić layout w tych miejscach gdzie grafika jest żywcem wzięta z gmclan. :]

 

edit: W sumi tak, a już miałem pochwalić za wykonanie lecz po 5 minutach zaczęło coś mi świtać w głowie. A to czy Krychu90 się posłucha to już jego sprawa, przecież nie jestem jego przełożonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. :D . Fakt strona jakoś podobnie wygląda... :D To co mam niby zmienić??

 

PS1. Tak właściwie to "pożyczyłem" tylko "belki"

PS2. Sorrki za wszelkie kłopoty, no ale chciałem, żeby strona jakoś normalnie wyglądała :(

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaaa... Nieładnie tak pożyczać, a tym bardziej "porzyczać"... Zwłascza, że te "tylko belki", to aktualnie zdecydowana większość twojej strony. Mam nadzieję, że to zmienisz. Kiedyś za kradzież robili różne nieprzyjemne rzeczy. Powinni to przywrócić. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chciałby, aby jego strona jakoś wyglądała, ale żeby odrazu podpierniczać grafike? :lol: Bierz gimpa w łape i zdetronizuj gmc! (i inne strony) :]

heh..no właśnie chciałem tak zrobić :]

 

@Ranma: Jak bym się Ciebie spytał o pozwolenie użycia grafiki, to zapewne byś się nie zgodził, a tak to można zobaczyć jak to wygląda :(

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D . Ale mógłbyś się zarejestrować? Będzie fajnie :]

Tak ale ty sie zarejestrujesz jak ja będe miał strone.

 

EDIT:

niemoge sie zarejestrować:

 

Failed sending email :: PHP ::

 

DEBUG MODE

 

Line : 234

File : emailer.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...