Skocz do zawartości

GMClan Radio / Safari


Nickolas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :F

 

Zrobiłem dla gmclanu radyjko internetowe :F Ale uwaga, jest to narazie testowa wersja radia I jak wiadomo muzykę dałęm DO TESTU, więc proszę nie mieć pretensji co do muzyki. A więc potrzebuje pomocy, chodzi mi o muzyke, bo wiem, że od tak nie wolno dawać do radia czyjejś muzyki, no a więc jakieś rady ?

IP Radyjka:

 

91.121.150.208:8724

 

Mam nadzieje, że administracja nie ma nic przeciwko nazwy radia, oczywiście mogę zmienić

A więc CZEŚĆ, jeszcze raz chce powiedzieć, że muzyka jest do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cześć Lady Gada, pozwolisz mi umieszczać twoją muzykę na moim radiu?"

"Lady Gada - Tak pozwolę"

 

No no nieźle : )

 

Jeszcze jedno bo na stronach innych pisze tak:

 

e-Radio za darmo

Jest jedna dobra wiadomość. Jeśli radio będzie przeznaczona dla najbliższych (rodzina i znajomi) i nie będzie oferowało dostępu osobom postronnym to nie wymaga żadnych opłat i wymogów legalizowania. Wszystko dzięki zapisowi o dozwolonym użytku prywatnym w prawie autorskim.

 

A więc w końcu potrzebuje licencje czy nie : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak coś dajesz w neta to właściwie cały świat ma do tego dostęp... Nie wiem czy to przejdzie że masz ponad 5000 najbliższych przyjaciół (zakładając że nikt nie ma 2 kont :P ), bo rodziną to chyba też dla ciebie nie jesteśmy, na pewno nie najbliższą (jak ktoś by był jego rodziną to przepraszam ). Ale zawsze możesz puszczać jakąś muzę bez praw autorskich, może ktoś z gmclanu by tobie coś zaśpiewał... W świecie ogarniętym komercją trudno jest zrobić coś społecznego, coś dla innych ludzi, coś za darmo, zawsze możesz przeprowadzić się do jakiegoś kraju 3 świata, tam na pewno by Ciebie za to nie ścigali. Moim zdaniem dziś nie ma Artystów, Sztuki. Wszystko jest marne, kiczowate, jadłem dla pospólstwa i zrobione dla kasy, dlatego ja olewam takich ludzi i ich "dzieła". Ty chcesz stworzyć radio, ale źle się za to zabierasz, powinieneś zrobić tak żeby to Ci piosenkarze chcieli żeby ich "muza" była w twoim radiu a nie na odwrót. Nie daj się sterować przez innych, umiej odmówić jak ktoś chce tobie coś wcisnąć, np. nagrodę nobla!! Jak piszesz list i chcesz być traktowany poważnie, to używaj oficjalnej formy i dużo zwrotów grzecznościowych, ja tak stosuje i uzyskuję odpowiedzi od różnych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cześć Lady Gada, pozwolisz mi umieszczać twoją muzykę na moim radiu?"

Lady Gada

 

ale ok, gusta są różne

 

btw. myślisz, że ktoś będzie cię ścigał za to, że puściłeś lady gage w radiu mającym 10 słuchaczy? (jak dobrze pójdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...