Skocz do zawartości

ps2 slim


ziomekkamil

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ps2 slim przerobionom dzien temu działała mi kopia gry a dziś już niedziała a tylko ją włożyłem do plejea i wyciągłem i działała a dzis już nie

Play jest przerobiony jakims czipem czy czymś takim. Dodam jeszcze że kiedy włożyłem ją do komputera tol pokazał sie obraz płyty i foldery.

 

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ps2 slim przerobionom dzien temu działała mi kopia gry a dziś już niedziała a tylko ją włożyłem do plejea i wyciągłem i działała a dzis już nie

Play jest przerobiony jakims czipem czy czymś takim. Dodam jeszcze że kiedy włożyłem ją do komputera tol pokazał sie obraz płyty i foldery.

 

Czipy w dobie McBoot Free? To jakiś żart?

 

Weź sobie u kolegi jakiegoś z przerobioną konsolą przerób kartę pamięci na mcboota, wgraj tam swapa, zrób zatyczki z plastikowej karty telefonicznej i skombinuj jakiegoś oryginała o jak najwięcej zajętej przestrzeni płyty (najlepiej powyżej 4, ale nie powyżej 4,7 bo to już będą DVD-DL) jako płyty swap, i sprawdź czy będzie działać.

 

I w ogóle po co teraz przerabiać PS2 jak gry na niego kosztują tyle co na komputer?

 

By zagrać w gry na psx które są normalnie nie do zdobycia i pograć w japońskie gierki których sprowadzenie kosztowałoby tyle co pół ceny samego ps2. Po za tym ostatnio Brothers in Arms na ps2 są po 20 zł - jeszcze taniej niż na kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...