Skocz do zawartości

Zablokowane nagrody za darmo


pan123

Rekomendowane odpowiedzi

witam siedzę na stronce dla nielicznych osób ta strona jest sponsorowana i polega na tym ze wchodzicie zaznaczcie byle jakie odpowiedzi w ankiecie np:

czy film spider man ci się podobał

tak X

nie

>

i tyle dziennie macie do zrobienia a za to dostajecie 4 punkty jak uzbieracie dużą ilość to wymieniacie na nagrody pewne bo kumplowi psp do domu przysłali

 

 

 

np:

ps3= 600 punktów

iPhone = 550 -700

itp i mnóstwo innych po co wam to pisze skoro mogli byście sie za darmo zarejestrować? i tu jest błędna myśl tam nie ma rejestracji możecie się zarejestrować albo gdy oni was wylosują albo ( ja wam wyśle link rejestracyjny)

za to ja dostaje bonus a wy możecie zdobywać za darmo nagrody }

 

KTO CHCE ŻEBYM NA JEGO MAILA WYSŁAŁ LINK REJESTRACYJNY NIECH PISZ POD Dołem swoje maile wyśle wszystkim a ja was proszę o rejestracje dziękuje ze szczerego serca piszcie a ja wyśle >>>>>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zapewne serwis Lockerz, o ktorym już kastro pisał tylko, że wylądowało w koszu. Zaproszenia są wysyłane na miala, więc linku dać nie można. Punktów się dostaje 2 nie 4. 4 masz jak uzbierasz 20 zaproszonych i jesteś na Z-liście (takie jakby Vipy) i punktacja jest wtedy podwojona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...