Skocz do zawartości

Słuchawki


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

Moja siostra (3 lata) pociągnęła za słuchawki tak, że prawy głośniczek ciszej gra. Jak się potrząśnie nimi to coś lata w tej słuchawce. Podejrzewam, że jakiś kabelek się urwał. Da się to naprawić? Albo wyregulować głośność? Bo się zainteresowałem dosami (I-doser) a to pewnie wszystko psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Ciężko powiedzieć... Jeżeli słuchawki nie są na gwarancji no to trzeba coś samemu pokombinować... U mnie zerwała się słuchawka z obręczy to wziąłem kulkę od ASG i ją z piłowałem... Jak nowe... Prawie bo się już nie obracają ;-/ Przypadek z siostrzenica xD A i jak ktoś zapyta czy to miało związek wtedy z klejem na kanapie to odpowiem... TAK Hm... Ale u ciebie trochę inaczej to wygląda... Jeżeli naprawdę nie są na gwarancji to ściągnij to co osłania je ten tzw. puszek i zobacz co tam lata czy to aby na pewno głośniczek się poluzował... Rozkręć jak jest taka konieczność i zdaj tu relacje... Z drugiej strony radzę ci zrobić to jutro bo dzisiaj zmęczenie może na wszystko wpłynąć...

 

EDIT: Chłopaki na @up'ie też mają racje ale jak ci zależy to zrób co chcesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up - xDxDxDxDxD

 

Lol ja mam suchawki z dupy, ktore na strychu lezaly 2 lata, i uzywam od 3 lat. Normalny kabelek i zadnych regulatorow glosnosci. Dzilaja pomimo wielu zdeptan, wygiec, zucia, oraz wielu kontaktow z woda.

A gnysek mowi ze nie jestem bogiem : o

 

A, a niby czemu nie moglbys zareklamowac? Twoja kasa, i jak im sie cos nie podoba to masz to gdzies, maja ci dac nowe albo naprawic i tyle : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...