Skocz do zawartości

Pokrowiec do gitary elektr.


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego pokrowca na gitarę ekektr., do max. 80zł.

 

Oto jakie ja sam znalazłem

 

http://musicman.pl/sklep/gitara-i-akcesori...b-20526-b-5667/

 

http://musicman.pl/sklep/gitara-i-akcesori...znej-gewa-2251/

 

http://www.gitarownia.pl/product-pol-2686-...ektryczna-.html

 

 

I chciałbym poznać Waszą opinię, oczywiście tych znających się na sprzęcie gitarowym, który lepszy, po prostu.

A może macie swoje propozycję, to też słucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję: weź taki który jest jak najlżejszy i wygodny. I tyle.

Jeśli nie masz jakiejś super wypasionej gitary z kilka tysięcy to ci pokrowiec dużej różnicy nie zrobi. Co innego jakbyś miał gitarę za 3000 na przykład. To wtedy trza się zaopatrzyć w dobry futerał by się jej nic nie stało. Ale tak to...

Tylko niech ma jakąś niedużą kieszonkę na kostki i tabakę, i większą na kabel czy coś i pokrowiec jak ta lala! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gitarę jakiej wartosci masz?; )

 

Wiesz, zależy mi na tym żeby nic jej sie nie stało w środku i żeby cudem mi nie wypadła czy cos podobnego. Po prostu bezpieczeństwo.

Więc chce zapłacić trochę więcej niż Ty i się nie przejmować. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to idź do najbliższego muzycznego i weź pierwszy lepszy ortalionowy pokrowiec wyściełany w środku gąbką. Ceny od tych z internetu różnić się nie będą. I tak nie licz, że taki pokrowiec pozwoli na coś więcej niż przechowanie, bo taki nie uchroni gitary przed niczym poza deszczem. Jak chcesz mieć prawdziwą ochronę to musiałbyś sobie kupić plastikowy. Jak jesteś początkującym, to zamiast na porządny pokrowiec, lepiej zainwestować w jakieś lekcje gry, co by umieć coś grać poza coverami i wyćwiczyć technikę. Wystarczy Ci pokrowiec za 30zł, te 50zł sobie odstaw na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze on woli samodzielnie sie uczyc :P ? Niektorym osobom ( naprzyklad mi ) przychodzi łatwiej nauka jezeli sami moga sie uczyc .

Ja mam doosyc porzadny futeral ale uzywam go tylko do przechowywania gitary ( no ...kilka razy zdarzalo mi sie ja dzwigac tu i tam ) , wiec specjalnie duzo na niego nie wydawaj chyba ze gdzies czesto jezdzisz i lubisz poszpanowac :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze on woli samodzielnie sie uczyc ? Niektorym osobom ( naprzyklad mi ) przychodzi łatwiej nauka jezeli sami moga sie uczyc .

Może i woli, ale zawsze lepiej jak ktoś nauczy chociaż techniki bicia czy chwytania gryfu w ogóle bo większość samouków sobie robi złe nawyki pod tym względem. Zresztą, ja tylko wyszedłem z propozycją co można zrobić z pozostałymi pieniędzmi, bo za taką cenę to i tak nic porządnego do ochrony wiosła się nie kupi, a na przechowanie to wystarczy i zwykły ortalionowy wór za 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...