Skocz do zawartości

Samsung S8000 Jet - pytania


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

WiFi zawsze jest darmowe jak jesteś w zasięgu darmowego hotspota. Koszta za internet masz wtedy jak łączysz się przez HSDPA, GPRS, UMTS, EDGE bądź HSUPA (czyli np. łącząc się przez Blueconnect). Jak będziesz w zasięgu jakiegoś publicznego hotspota, np. z KFC, to net masz wtedy za darmo, jak się przez niego połączysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a ty chciałeś zakładać firmę :)

Idę przez miasto i sobie odbieram WiFi?

Ahahaha, nie, jeżeli nie jesteś w pobliżu hotspota.

A jakie są koszta Blueconnecta?

http://www.era.pl/pl/biznes/moje_konto/oferta_bc_biz

Edytowane przez Mimek
Nie prowokuj takich ludzi jak Paqoo. Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale geniuszku. Ale ty dowcipny dzisiaj! Bardzo mnie to cieszy. Oby tak dalej! Wróżę Ci świetlaną przyszłość! Na pewno kiedyś zaczniesz mieć pozytywne myśli co do firmy. Na razie nie widzisz żadnych szans. A ja je widzę! Ha-ha!!! I kto ma lepsze nastawienie? JA! To już zawsze do przodu?! Dowolna interpretacja i łapanie za słowo to niesamowite połączenie.

 

Mam telefon na kartę. Wsadzam kartę do tego smartfona i wszystko działa jak należy?

Edytowane przez Mimek
Człowieku znowu zaczynasz te swoje czary-mary? Nnastępnym razem będzie warn za offtop. Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale geniuszku. Ale ty dowcipny dzisiaj! Bardzo mnie to cieszy. Oby tak dalej! Wróżę Ci świetlaną przyszłość! Na pewno kiedyś zaczniesz mieć pozytywne myśli co do firmy. Na razie nie widzisz żadnych szans. A ja je widzę! Ha-ha!!! I kto ma lepsze nastawienie? JA! To już zawsze do przodu?! Dowolna interpretacja i łapanie za słowo to niesamowite połączenie.

 

Mam telefon na kartę. Wsadzam kartę do tego smartfona i wszystko działa jak należy?

tak omg. Czemu ma nie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...