Skocz do zawartości

Zablokowane Platformówka - Ataki


Mosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny :P tym razem potrzebuje skryptu na ataki postaci w mojej platformówce.

 

Potrzebuje:

1. Zwykły atak z animacja np ataku mieczem żeby tylko podczas kolizji z mieczem obiekt potwor dostawał obrażenia.

2. Atak tak jakby lecącej kuli tworzącej za sobą np łańcuch.

 

 

@PoxiPol jeśli Ci to naprawdę przeszkadza to nie patrz na moje tematy to jest moja pierwsza gra przy której mam zamiar się czegoś nauczyć analizując kody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że odświeżę i opiszę raz jeszcze co dokładnie potrzebuje:

 

Mam postać która trzyma miecz i po naciśnięciu jakiegoś klawisza powiedzmy alt postać włącza sprite z ruchem jak atakuje i potwór tylko z kolizją z mieczem dostaje obrażenie oraz takiego samego ataku tylko kuli lecącej na łańcuchu czyli kuli która tworzy obiekt łańcuch do pewnej odległości gdy już przeleci powiedzmy 4 kratki(32) obiekt kula się zatrzymuje i wraca do postaci usuwając za sobą obj łańcuch prosiłbym bardzo o przykład. no chyba że komuś się naprawdę nie chce to niech tylko napisze :P

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafię potrafię wykorzystałem twój skrypt na chodzenie wszystkie sprite nazwałem tak samo jak w przykładzie ale jednak jak chodzę to się nie rusza sprite :P co mam zrobić

 

Szkoda, że przecinków nie potrafisz używać.

Platyna

 

Sorry Platyna.

Z wszystkim już sobie poradziłem Dzięki wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...