Skocz do zawartości

Zablokowane Program do łatwego modelowania 3D


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, przepraszam, że ostatnio zakładam tyle tematów.. Chciałbym spróbować swoich sił i spróbować zrobić małą grę 3D, chciałbym się spytać, czy znacie jakieś programy po polsku do łatwego modelowania 3D.

 

Z góry Dziękuje i pozdrawiam :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, przepraszam, że ostatnio zakładam tyle tematów.. Chciałbym spróbować swoich sił i spróbować zrobić małą grę 3D, chciałbym się spytać, czy znacie jakieś programy po polsku do łatwego modelowania 3D.

 

Z góry Dziękuje i pozdrawiam :) .

Ciężko powiedzieć co uważasz za łatwe modelowanie? :blink: Warty polecenia jest Blender- jest darmowy i bodajże polską wersję też ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blender.pl / blender3d.pl (bodajże), po przerobieniu większości tutków powinieneś już robić prostsze modele.

 

Blender ma (moim zdaniem bynajmniej) na dłuższą metę najlepszy interfejs z popularnych programów 3d, choć pierwszy raz z nim jest, krótko mówiąc, nieprzyjemny.

c4d/max mają bardziej typowe, graficzne interfejsy, ale jakoś mi i tak bardziej pasuje Blender.

 

Choć pewnie gdybym zaczął naukę 3d z maxem, to blender miałby dla mnie nieodpowiedni interfejs - kwestia przyzwyczajenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ok :) Dzięki programista za te video kursy, fajne są bardzo ;) .

 

EDIT

 

Mamy problem :P .

 

Problem 1

Gdy włączam Blender'a pokazuje mi się jakiś błąd (screen), przeinstalowałem i nic, ściągnąłem instalator z oficjalnej strony i dalej nic, co kurde mam zrobić :( ?

 

Problem 2

Ten problem jest trochę bezsensowny i nie związany z Blenderem, ale żeby nie zakładać nowego tematu to napiszę, jak uruchomiam komputer, na środku pulpitu pokazuje mi się "kontury" okienka którego nawet nie widać (screen), uruchamiam ponownie komputer i też nic nie działa :( .

 

No... to chyba koniec tej aktualizacji :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...