Skocz do zawartości

jaki polecasz program do rozmowy przez neta?


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

A zależy ci na czymś jeszcze prócz małego obciążenia łącza? Typu granie w czasie rozmowy czy coś w tym stylu?

 

Skype - Program używany przez większość ludzi ładny dźwięk i małe opóźnienia, ale jednak obciąża net.

Team speak - Program używany przez część graczy, dźwiek zależny od kodeka używanego na serwerze, opóźnienia da się jakoś przełknąć, łącza prawie wcale nie obciąża.

Ventrillo - Używany przez większość pr0 graczy, dobra jakość dźwięku, małe opóźnienia, ale na najnowsze VT nie ma chyba żadnych darmowych serwerów, poza tym ciężki interface.

Mumble - W większości używany przez graczy TF2, nie testowałem więc się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Xfire podczas grania to najgorsza opcja, lepiej mieć jakieś oprogramowanie co się podłącza do znanego nam serwera, niż jakieś takie nie wiadomo do czego, a serwery Xfire ostatnimi czasy mają coraz częstsze tendencje do padania. Lepiej Mumble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team Speaka odradzam w ogóle, lol. Ostatnio grałem i gadałem z Fallordem i Viaderem. O ile fallorda słyszałem w miarę normalnie, to viader brzmiał jak

. Jak już sobie jakoś uregulował głośność to i tak były jakieś powtórzenia, jakieś ślady stereo miksa. Mógłbym zwalić winę na Viadera a nie na program gdyby nie to, że Fallord twierdził, że słyszał go normalnie >: [

Uszy mi krwawiły, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...