Skocz do zawartości

Zablokowane Modele z GTA 3D


Hobik

Rekomendowane odpowiedzi

Nieiwme czy woogóle jest to mozliwie jeśli nie to mam problem:( To powieccie mi ale lepiej podajcie kod jakiś na prostokąt :P plisssssssssssss w GM 6.1 w 3D oczywiście obije go sobie teksturkami i będę miałautko prostokatne. Ale chodzi mi o to że jak ściągne jakieś nowe autko do GTA3 VC lub SA to po wypakowaniu są dwa pliki dff i TXD txd to chyba teksturki a dff? nieważne co to jest wazniejsze czy da się to przerobić tak żeby było Gamemakerze? chce jakieś łądne autko z gta3 przneieś do gm da się jak tak to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Nikt nie ma obowiązku tobie pomagać. Jak ktoś komukolwiek tu pomaga, to tylko i wyłącznie z własnej, nieprzymuszonej woli. Wątpię, żeby ktoś zechciał pomóc komuś tak niegrzecznemu jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie napisałem że musze co?? Nasaric quake4 łee niepostarałeś się ja obecnie pracuje nad GTA 12124124 a jetsem auterem wszytkich poprzednich części oprucz GTA3 VC i SA bo były lipne a wiesz kto zrobił True Crime Hobik! Woock lol ahh te twoje teksty niegrzeczny.....

 

hciałęm zedytwoac post ale OZYWIŚCIE nieidzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! krychu90 wiem mam go ale jak mam to zrobić i czy plik dff czy txd?

 

sorry a jednak poszło ale dopiero jak klikłem FastRepley ee tam dziwne forum i użytkownicy też nic miłęgo o was w sieci niema niedługo dogonicie w hamstwu i gupocie zaibatsu... znacie podobne stronki do tej?? przy okazji podajcie z góry THX

 

Gratulacje, otrzymujesz bezprzewodowy czajnik, warna i blokadę pisania postów na 14 dni. Kolejny cwaniak któremu się nie udało.

//Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz mówił spokojniej to napewno nikt nie będzie na ciebie najeżdżać.

Co do tematu to powiem tak:

Nawet jakbyś jakoś przekonwertował te modele z GTA, to byś nie mógł wsadzić do gry więcej niż 1. Czemu? Jeżeli chciałbyś wykorzystać modele z jakiejś gry i żeby się nie ścinało na 3GHz, to byś musiał dać modele z Quake I i to nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...