Skocz do zawartości

Rower


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wiem, że to nie jest forum rowerowe, ale inni też tak robią ;o. Może akurat ktoś się będzie znać... Który rower najbardziej się opłaca kupić?

 

Delta 405

Używany Delta 405

GTIX MASTER Alu

 

Co do sposobu jeżdżenia, nie zamierzam skakać na nim, tylko jechać po okolicznym terenie, a mieszkam na skraju miasta, w osiedlu z niskimi pagórkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba mają w miarę dobry osprzęt (w końcu Shimano), ale za to ten ostatni ma aluminiową ramę, co go czyni teoretycznie atrakcyjniejszym ;p . Chociaż, ten ostatni mi wygląda na rower niski z dużymi dość kołami, nie każdemu taki będzie odpowiadać, tak samo jak z amortyzowaną ramą nie musi odpowiadać (jak dla mnie amortyzowana rama jest świetna, ale teraz nie umiem się przerzucić na rower bez niej z przyzwyczajenia do tego, że siodełko nie jest sztywno). Wybierz taki, który Tobie będzie lepiej odpowiadać. Ja bym brał Deltę, tą używaną, bo za śmieszne pieniądze się dostaje całkiem dobry rower. Ale wybierz co wolisz :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Uważam że Rower jest w stanie b. dobrym był on używany przez moją córkę obecnie lat 13 (przez jak się nie mylę ostatnie 4 lata). Jak to dziewczyna nie "katowała" tego roweru kilka pewnie razy wywróciła się ale ja nie widziałem jakiś większych rys pewie jak by się przyjżeć to kilka by się pewnie zalazło (ale trzeba by ich poszukać). Ponadto ostatnio zauważyłem że zeszło powietrze z tylnego koła (może tylko wentyl lub jakaś niewielka dziórka -ewntualna wymiana dentki). Poza tym wszystko sprawne działa jak w nowym rowerze nic się nie zacina. Ponadto rower jest w policyjnej bazie danych i posiada swój nr. ( wygrawerowany pod ramą w razie kradzieży można go po nim odszukać.

 

Zapraszam do obejrzenia na miejscu jeżeli jest to możliwe.

 

Pozdrawiam.

Tak wypowiedział się sprzedawca owego używanego roweru. Zatem, którego mi polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie te rowery można obejrzeć, w rowerowych takich już nie ma, są zbyt stare. Ew. w jakimś tesco, ale i tak rozmiary nie będą pasować, więc tak trudno to ocenić, a jeśli chodzi o ten używany to nie te regiony. Chodzi mi o ogólnie osprzęt - który lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osprzęt w każdym z nich jest tak porównywalny do siebie, że nie odczujesz różnicy między tym a tym. Tyle, że tamta Delta ma tarczowy hamulec na przodzie, co moim zdaniem jest dziwne, bo raczej tył powinien mieć mocniejsze hamowanie, ale to już kwestia uznania. Mi v-brake wystarczają w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...