Skocz do zawartości

Płynny ruch piłki


Rekomendowane odpowiedzi

Cze Wam. Znów muszę odwiedzić kategorię "dla początkujących" mając nadzieję że w końcu to się skończy, ale cóż przejdę do konkretu. Otóż jest bohater, który po zetknięciu się z pewnym obiektem uruchamia kulę, która się toczy. No i mam 2 obiekty, jeden gdzie kula stoi bez ruchu, a w drugim gdzie kula się toczy. Lecz wczesniej wspomniana kula nie chce się toczyć, tj. zacina się przy zetknięciu z platformą. Tak, ustawiłem wszystkie kolizje. Grawitacje kuli także ustawiłem. A więc teraz rodzi się pytanie jak zrobić, aby kula się ładnie pięknie toczyła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może inaczej bo żaden ze skryptów nie zadziałał. Wytłumaczę problem jeszcze raz najjaśniej jak mi się uda : O

Dwa obiekty są mi po to, ponieważ pierw kula stoi, a gdy hero będzie miał kolizję z niewidzialnym (wyzwalaczem?) wtedy kula ruszy i zacznie animacje którą mieści obiekt poruszania się kuli. A więc gdy hero wejdzie w wcześniej wspomniany wyzwalacz..(?) kula rusza w prawo po platformach wraz z grawitacją. Lecz właśnie to mi nie wyszło, ponieważ nie wiem jak to zrobić, ponieważ:

 

-Kula się zacina

-Hehe, grawitacja coś nie teges xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...