Skocz do zawartości

Wirusy...


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

sprobuj zamknac proces zwiazany z tym folderem i wtedy usunac. Jesli jest na D to windows raczej sie bez niego obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj zamknac proces zwiazany z tym folderem i wtedy usunac. Jesli jest na D to windows raczej sie bez niego obejdzie.

Znajdź go, dostaniesz żelki.

 

Wyłączyłem przywracanie systemu, zrestartowałem kompa a teraz nie mogę włączyć...

"Przywracanie systemu napotkało błąd podczas próby włączenia/wyłączenia jednego lub więcej dysków. Uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie."

;/

EDIT: Ten komputer robi sobie ze mnie jaja, jak brałem mój komputer - właściwości to zakładka "Przywracanie systemu" była, teraz jej nie ma, lol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj zamknac proces zwiazany z tym folderem i wtedy usunac. Jesli jest na D to windows raczej sie bez niego obejdzie.

Ten folder jest zabezpieczony przed edycja wszelaką nawet w trybie awaryjnym. Aczkolwiek, zmiana uprawnień, żeby można było w nim edytować, to kwestia paru kliknięć. Z tego co pamiętam to klikało się na nim prawym przyciskiem -> właściwości -> udostępnianie i zabezpieczenia -> zabezpieczenia -> i tutaj dodajesz userowi konkretnemu prawa edycji folderu. Polecam dać userowi Administrator i zalogować się na niego z poziomu trybu awaryjnego. Zbyt cenny to dla Windowsa folder jednak, żeby ryzykować dawaniem dostępu użytkownikowi który cały czas korzysta z komputera (w ogóle siedzenie na koncie z uprawnieniami administratora jest niebezpieczne, ale każdemu to wisi; bardzo dobre rozwiązanie pod tym względem jest w Viście, ale Polacy wierzą stereotypom o Viście, zamiast ją sprawdzić samemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...