Skocz do zawartości

Linuxowy problem...


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zauwarzyłem że na linuksie nie działają mi gry MMORPG... Co mam zrobić żeby zaczeły działać i czy wogóle bedą działąć? :crying:

Kupic Windowsa, ew. ukraść, bo exe nie chodzą na Linuksie... No chyba, że Wine ale to i tak nie wszystko. A jeśli masz jakąś linuxowego mmo to pogrzebaj w ustawieniach, System -> i tam np. konfiguracje połączenia czy jakoś tak ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dalej nie czaicie albo ja dalej nie czaje... Chce włączyć np. Sherwood MMORPG na necie... Wchodze na stronę klikam na grę i mozilla wyświetla mi że brakuje mi wtyczke... Więc kilka m aby dowiedzieć się jakich wtyczek a ta pokazuje że nie znalazłą odpowiednich wtyczek... Więc pytam się czy moge w takie gry na PRZEGLĄDARCE po grać w ogóle czy nie bo powrót do windowsa nie jest kompletnie planowany... !!! To jak pomorzecie czy nie?

 

Edit: Jakiej wtyczki w linuxie mi brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dalej nie czaicie albo ja dalej nie czaje... Chce włączyć np. Sherwood MMORPG na necie... Wchodze na stronę klikam na grę i mozilla wyświetla mi że brakuje mi wtyczke... Więc kilka m aby dowiedzieć się jakich wtyczek a ta pokazuje że nie znalazłą odpowiednich wtyczek... Więc pytam się czy moge w takie gry na PRZEGLĄDARCE po grać w ogóle czy nie bo powrót do windowsa nie jest kompletnie planowany... !!! To jak pomorzecie czy nie?

 

Edit: Jakiej wtyczki w linuxie mi brakuje...

Definitywnie nie.

Słuchaj, chcesz grać - wracaj na windę. Albo wrzuć ją na drugą partycję a pingwina zostaw sobie do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można emulować Windowsa pod Virtualbox lub VMWare. Ale to już lepiej się zabawić z Wine, Cedegą lub Crossoverem. Mi się udawało dość sporo rzeczy odpalić pod Wine, wystarczy umieć korzystać z instrukcji na http://appdb.winehq.org i umieć logicznie myśleć, co na Linuksie jest bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...