Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze cyfrówki


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Potrzebuję małej pomocy w wyborze cyfrówki... Aktualnie mój FinePix A820 ma zgnieciony wyświetlacz. Co prawda, zdjęcia robi, filmy nagrywa... Ale robienie zdjęć na oślep to głupota. Potrzebuję cyfrówki do robienia dobrej jakości makrofotografii, panoram i krajobrazów. Cena góra 1500zł. Dzięki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może kup jakiegoś Fuji? Bardzo dobre aparaty, a sama firma ma tradycje w robieniu aparatów fotograficznych. Zresztą sam miałeś Finepixa, zły był ;p ? Jak nie, to poszukaj czegoś z ich lustrzanek czy hybryd. Ja posiadam hybrydę S9500 i makrofotografie są świetne. W trybie supermakro możesz być nawet w odległości 1cm od fotografowanego obiektu. Jak teraz przeglądałem ofertę, to w oko rzucił mi się Finepix S2000HD, całkiem dobre parametry za przystępną cenę (coś koło 900zł). Ale sam osobiście go nie testowałem, zobacz sobie gdzieś zdjęcia nim robione, czy wypróbuj go w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na forum.optyczne.pl dział: pomagamy w wyborze cyfrówki.

tam miliony postów na ten temat; )

 

a na Twoim miejscu...a własciwie, chcesz jakaś duzą krowę(hybryde) z 20x zoomem czy cos mniejszego ale rownie "uniwerrsalnego" ?

 

więc : panasonic tz7

lub te wieksze, jak lumix fz50, lumix fz28, olympus sp590, canon sx110, czy nikon p90

 

duzo teog jest, wiec naprawde warto odwiedzic to forum co Ci podalem; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...