Skocz do zawartości

Moje utwory, beaty, kompozycje


MaryJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od jakiegoś czasu, a dokładnie od grudnia 2006 zajmuję się tworzeniem muzyki rap/hip-hop. Komponuję beaty, nagrywam i mogę pomóc przy komponowaniu ścieżek dźwiękowych w grach. Kiedyś sam bawiłem sie w robienie gierek w GM, ale było to dawno temu i już od ponad roku nie przygotowuję żadnej większej "produkcji" w tym zakresie. Ale do rzeczy: jak na domowe studio posiadam wmiare dobry sprzęt, bity przygotowuję na Fruity Loops Studio 8. Znam równierz kilka osób producentów, które zajmują się bitami i jestem w stanie stworzyć naprawdę dobry rapowy soundtrack do jakiejś gry. Moje utwory znajdziecie na

 

www.myspace.com/eMeRJot

 

gg: 6499272

 

P.S utwór "Na zawsze w sercu" (tytuł jest mylący, gdyż ten utwór nie opowiada o sprawach sercowych ;) jest to zwyczajna bragga) to najnowszy utwór ze wszystkich tam zamieszczonych i mój głos może różnić się nieco od tego w starszych trackach, gdyż reszta została nagrana na przełomie wrześień-styczeń 2008/09 na mikrofonie dynamicznym, a wspomniany przed chwilą utwór nagrywałem już na pojemnościówce. PozDRo

 

edit: zapomnaiłem dodać, że jestem w stanie przyjąć wszelką krytykę. moje utwory mogą wam się nie spodobać, gdyż jestem zwolennikiem stylu hardcore rap, crunk, gangstarap, a to ostatnie zwłaszcza może brzmieć dziecinnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od jakiegoś czasu, a dokładnie od grudnia 2006 zajmuję się tworzeniem muzyki rap/hip-hop. Komponuję beaty, nagrywam i mogę pomóc przy komponowaniu ścieżek dźwiękowych w grach. Kiedyś sam bawiłem sie w robienie gierek w GM, ale było to dawno temu i już od ponad roku nie przygotowuję żadnej większej "produkcji" w tym zakresie. Ale do rzeczy: jak na domowe studio posiadam wmiare dobry sprzęt, bity przygotowuję na Fruity Loops Studio 8. Znam równierz kilka osób producentów, które zajmują się bitami i jestem w stanie stworzyć naprawdę dobry rapowy soundtrack do jakiejś gry. Moje utwory znajdziecie na

 

www.myspace.com/eMeRJot

 

gg: 6499272

 

P.S utwór "Na zawsze w sercu" (tytuł jest mylący, gdyż ten utwór nie opowiada o sprawach sercowych ;) jest to zwyczajna bragga) to najnowszy utwór ze wszystkich tam zamieszczonych i mój głos może różnić się nieco od tego w starszych trackach, gdyż reszta została nagrana na przełomie wrześień-styczeń 2008/09 na mikrofonie dynamicznym, a wspomniany przed chwilą utwór nagrywałem już na pojemnościówce. PozDRo

 

edit: zapomnaiłem dodać, że jestem w stanie przyjąć wszelką krytykę. moje utwory mogą wam się nie spodobać, gdyż jestem zwolennikiem stylu hardcore rap, crunk, gangstarap, a to ostatnie zwłaszcza może brzmieć dziecinnie.

 

no tak bo samplujesz króla crunku lil jona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... bitem to tego kawałka zajał się FeRu. bardzo dobry producent, którego polecam (www.streemo.pl/FeRu). Krzyki Lil Jona wziął z Lil Jon drumkit do tzw. "przetestowania". Bit bardzo mi sie spodobał więc nagrałem pod niego numer. Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tanie mikrofony pojemnościowy takie jak azusa bcm-6000 i t-bone sc300. to są nrapwdę tanie pojemnośćiówki, które dają niezły efekt. z czegos lepszego to mxl 770 (bardzo popularny), mxl 2000 (chyba ten model o ile dobrze pamiętam posiada zmiane charakterystyk), mxl 9000 (tania lampówka, oczywiście "tania")... koszty pojemnościówek wiązą się z kupnemj mixera z przedwzmacniaczem, gdyż takie mikrofony wymagają zasilania phantom.

 

A jak chcesz coś naprawdę taniego to mikrofony dynamiczne typu Shure c608, PG48 lub azusy seria LS (ja miałem 21). Tylko tutuaj trzeba zadbać o kartę dźwiękową. Tak naprawdę dobra karta dźwiękowa zapewnia dobrą jakość. DOBRA karta to nie tanie Soundblastery tylko np. takie jak Em-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... całkiem możliwe, że to ja :D ! a w czym rzecz? :)

 

Poznałem bo tych szajsowatych pseudo gangsterskich farmazonach,w sumie jak mi się coś przypomina to zginąłeś w jakimś temacie za nędzne dissowanie mnie.

 

ps:zrób remix dla liroya hahaha :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem mozliwe... bardzo pamiętliwy jesteś skoro wypominasz mi rzeczy z przed prawie 2 lat heheh... lecz jest takie fajne powiedzenie, które brzmi "prawo nie działa wstecz". A co złego w robieniu remixu Liroya? Moim zdaniem to najlepszy polski raper i tyle. PzdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: jeśli chcesz coś tu wypromować to raczej pomyliłeś miejsce,bo osoby z tego forum nie są chętne do wypowiadania się... chyba,że chodzi o dogadywanie

 

nie mam zamiaru się tutaj poromować, bo mi promocja niepotrzebna, a pozatym nie jest to odpowiednie miejsce. utwory nagrywam tylko i wyłącznie dla siebie. wyszedłem tu z inicjatywą pomocy dla prgoramistów, którzy mają problem ze zrobieniem ścieżki muzycznej do swojej gry. poztym gdybyś miał jakąś kulturę nie wypowiadałbyś się w imieniu całego forum GMC, bo może są osoby, którym moja pomoc się przyda. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole G-Funk :]

Polskich rymów nie znoszę xd bity są takie europejskie jakieś, takie polskie ; D Ja sam próbuje coś klecić po ANG ale słabo idzie ; ] Bity tylko g-funkowe a pozatym tylko ja z tego forum jestem "Real Muthaphuckin' G" :D

 

Mam rozmach muzyczny od Metalu po murzyńskie rapy jeje xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...