Skocz do zawartości

Medium


Darlix

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Medium

Gatunek: Przygodowa.

 

Opis: Jesteśmy gosciem którym chodzimy po mapie i rozwiązujemy zadania zdobywając punkty i poziomy. Nie dodałem jeszcze AI którego aktualnie ulepszam i testuje, pogody (zżera fps-y) i nie uformowałem otoczenia. To co tu wrzucam ma ujawnić co nie co jak to będzie wyglądać. Jak narazie moim największym problemem jest koszmarne fps i próbuje coś z nimi zrobić ;/. Uwaga przy piramidzie bo tam fps spada do 10 lub niżej ;/ Nie czepiajcie sie za bardzo ;) choć troszki przywykłem do waszych okropnych uwag i komentarzy ;<

 

Screen:

SCREEN

 

Download:

<<<DOWNLOAD>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis: Jesteśmy gosciem którym chodzimy po mapie i rozwiązujemy zadania zdobywając punkty i poziomy. Nie dodałem jeszcze AI którego aktualnie ulepszam i testuje, pogody (zżera fps-y) i nie uformowałem otoczenia. To co tu wrzucam ma ujawnić co nie co jak to będzie wyglądać. Jak narazie moim największym problemem jest koszmarne fps i próbuje coś z nimi zrobić ;/. Uwaga przy piramidzie bo tam fps spada do 10 lub niżej ;/ Nie czepiajcie sie za bardzo ;) choć troszki przywykłem do waszych okropnych uwag i komentarzy ;<

FPS mi nie spadł ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serio Ci gry nie spowolniło? Mi to sie tnie jak do piramidy podchodzę... Wiem że jest to totalnie nie dokończone ale nad samym silnikiem siedziałem ok 2 tygodnie(3-4h dziennie). Wiem że to dużo ale miałem sporo problemów z ludkiem i w ogóle....;/ 2 tygodnie po 4-5 h dziennie i może w następne 3 tygodnie sie wyrobie z jakąś nowszą wersją. :)

 

 

E: W tym temacie będę co tydzień dopisywał co udało mi sie ulepszyć i co dodałem czyli ogólem postęp prac ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...