Skocz do zawartości

Secret


raperr

Rekomendowane odpowiedzi

W następnym tygodniu a może w ten weekend postaram się pokazać wam nowe skreny z lepszy efektem światła.

Do wszystkich którzy mówią że jest dla nich za ciemno postaramy się zrobić opcję rozjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tu nawet nie chodzi o ciemność, ale sam system oświetlenia, który jest po prostu tragiczny.

 

Latarka powinna w takich grach pokazywać, jak wygląda przedmiot bez cienia, powinna pomagać w oglądaniu go, pokazywać, jak naprawdę wygląda.

A tutaj jest to zrobione tak badziewnie, że najpierw cała gra jest przyciemniana, a później jest malowany półprzeźroczysty biały sprite latarki.

 

I tak w sumie - wcale dzięki tej latarce lepiej nie widać, a wręcz przeciwnie.

Spójrzcie na światło tuż przed latarką. Toż tu mniej widać, niż na ciemnym obszarze.

Z tym szczegółem, że tu jest jasno, a nie ciemno... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, latarka to tutaj biala plama na czarnej teksturze czyli zle. Zrobiliscie taka sytuacje ze wszystko jest jakby przyciemnione, a swiatla wcale nie rozjasniaja tylko nakladaja biala alphe, ja bym na waszym miejscu zrobil na odwrot, tzn sprity w miare jasne, ale przyciemniane tam gdzie nie swieci swiatlo. Porownaj sobie chocby latarke waszą z latarką w lucky dayu czy pochodnią w ktorejs gier borka nie pamietam czy to byla almora darkosen czy to trzecie :P

grafika mi podchodzi nie wyglada zle ale jest duzo za ciemno a swiatla przeszkadzaja zamiast pomagac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale takie rozjasnienie jak piszesz dzialalo by dokladnie tak samo jak ich latarka czyli średniawka, ja bym porozjaśniał sprity i walnał jakiś filtr przyciemniający tam gdzie ma byc ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a w menu dałbym opcje np 5 poziomowy suwak rozjaśniania,np 0 nic nie rozjaśnia i w górę,grafika zdaje mi się,że dobra,bo chyba gdzieś na początku pisałem,że jest 1 stylowa więc luz,ale ciężko mi tam coś zobaczyć,troszkę za ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a w menu dałbym opcje np 5 poziomowy suwak rozjaśniania,np 0 nic nie rozjaśnia i w górę,grafika zdaje mi się,że dobra,bo chyba gdzieś na początku pisałem,że jest 1 stylowa więc luz,ale ciężko mi tam coś zobaczyć,troszkę za ciemno.

 

drobiu ja też był dał b o na moim monitorze ni nie widać. A pozatym gra będzie się toczyć tylko w ciemno porę dnia. Co Osama Bin Laden słonko zjadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...