Skocz do zawartości

Wybor przedmiotu


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak, nazwa po angielsku ale jednak o cos innego chce sie spytac. Czy ktos z was wie COKOLWIEK o studiach w temacie gotowania? Moze i w polsce mi sie nie uda jednak nie wydaje mi sie aby wszedzie bylo inaczej, ale i tak jakiekolwiek inforamacje na temat tego topicu by mi sie przydaly. Do konca marca musze wybrac przedmioty na nastepny rok i sie krece pomiedzy gotowaniem (co jest moja pasja jak i hobby, wiem ze potrafie sie przylozyc do gotowania, i ze to mi wychodzi, postom typu "Gospodyni domowa sie znalazl" dziekujemy) oraz Design and engineering, czyli obsuga CAD i CAM i projektowanie wygladu mi. Samochodow. (w tym po prostu wszyscy mowia ze jestem dobry).

Dziekuje z gory za jakakolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi, obie prace podobnie oplacalne (kolega kilka lat starszy gdy przyjechal do Anglii dostal zaproszenie ?7 / h na dziendobry, a zajmuje siue wlasnie projektowaniem), a prace dla kucharza znajde prawie wszedzie. Chce sie jednak dowiedziec troche wiecej o tym calym temacie potrzebnym do omowienia podczas nauki gotowania. Matka mowila ze to brala, i teraz strasznie narzeka po co jej to bylo, podobno omawiaja jakie reakcje chemiczne zachodza podczas pieczenia sie chleba itp. Moge wybrac food jako drogi przedmiot jednak wtedy strace Graphics (grafika jakby sie ktos nie polapal). Nie chce zapychac sobie glowy 2 tematami na raz, po tym bym mial problemy, A Design, Graphics, oraz ITC, dzialaja pieknie (musze 3 przdmioty wybrac, do tego mam ograniczenia z karzdej grupy, jakby sa drogi bloki i inne duperele). Wkurza mnie caly ten wybor, bo chce zostac i jednym i drugim, a nie moge : (

 

 

*Ignoruje post stasia, poniewarz niezbyt go zrozumial*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...