Skocz do zawartości

Ramka i "interakcja" ze stroną...


Ballard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tworzę pewien program (taką "encyklopedię" do pewnego MMORPG'a), i nasówają mi się tu dwa problemy:

 

1. Otóż program ma być nie w fullscreenie, tylko taki mały :P I teraz ta cała ramka (szare obramowania i niebieski title u góry) zaszpecają wygląd moich grafik... czy nie dałoby się usunąć tych paskódstw i zamiast niebieskiego title'a dać swój pasek, z własnymi znaczkami minimalizacji i zamykania? (jeśli niejasno przedstawiłem sytuację to postaram się jakoś inaczej sformółować ;), big sorry jeśli istnieje już taki temat, ale nie umiałem tego sformółować do wyszukiwarki )

 

 

2.Interakcja ze stroną internetową, to znaczy: na stronie są jakieś informacje, a program pobiera text z ów strony i umieszcza go w ustalonym miejscu (jeśli text bylby za duży, pojawiłyby się scrolle). Niekoniecznie z jakiegoś wybranego miejsca na stronie, może być pobrane wszystko.

 

 

Z góry dzięki, mam nadzieje że znajdzie się dla mnie jakaś nadzieja xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.2 Możesz bezpośrednio odwołać się do pliku (w GM) otworzyć, odczytać i przypisać zmiennej.

 

Pozdrawiam ;)

 

EDIT

Ad.1 Możesz go wogóle usunąć ("don't draw a border in windowed mode" w "game settings) i zrobić własny.

 

EDIT 2

Ok ok, zaraz zrobi się przykład :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...