Skocz do zawartości

Problem Z Instalacja Windowsa.


gorefest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupilem nowy dysk,zasilacz,plyte glowna,ram itp. Przyszlo do instalacji windowsa bo wczesniejszy nie chce sie wlaczyc. Wkladam plytke z windowsem xp i podczas kopiowanie plikow instalatora na dysk wywala mi ze nie moze skopiowac jakiegos tam pliku i enter ponawia probe.Czasem po wcisnieciu entera idzie dalej,ale niektore sie nie da i musialem je pominac.Podczas instalacji wyskoczyl blad ze instalator nie jest kompletny czy cos.Probowalem z Vistą,ale tam odrazu jest blad po wczytaniu. Nie jest to wina mojego cd roma,na drugim jest to samo. Plyta nie jest porysowana na tyle zeby nie odpalila,wczesniej przed zakupem nowej plyty glownej instalowal sie na starej. Czy mozliwe ze moja plyta glowna nie jest do konca kompatybilna z moim cd romem ? Cd rom jest na starym zlaczu ATA (chyba to sie tak nazywa),czy musze kupic nowego cd roma pod sata zebym mogl zainstalowac windowsa?

 

Moja nowa płyta główna

 

MSI K9N2GM 

 

 

 

Czekam niecierpliwie na odpowiedz  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem Cię opieprzyć bo w pierwszym poście pisałeś że przy XP Ci wyskakuje ten błąd a na Viscie od razu przy starcie.

 

Skoro mówisz że na trzech płytach, może masz "uszkodzoną" kopię, nie chodzi mi o nośnik ale o dane.

A jeżeli to jeszcze nie to, hmm może ... Nie wiem, najbardziej prawdopodobne jest to że uszkodzone dane.

 

Albo wiesz jak zrób:)

przekopiuj przez dosa, na dysk zawartość płyty, i zainstaluj z dysku. Wtedy będzie wiadomo czy wina windowsa czy napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobic przez dosa. Probowalem skopiowac plyte na pendrive i dalem boot na niego ale pokazl mi sie komunikat: "No boot partition in table". Sprobuje na nowej plycie nagrac,wtedy sie przekonam czy to nie przez plyte.

Edit: Nie mam gdzie wypalic plyty :( Wiec pozotaje zgrac na dysk windowsa i odpalic ? Jak?

Edit: Dzieki za pomoc,nadal nie moge uruchomic komputera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...