Skocz do zawartości

Znaczne przyspieszenie gry...


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio grywam sobie w GTA San Andreas. Wymagania mam najwyższe i wyżej już się nie da :P. Ostatnio zauważam że w niektórych momentach gra znacznie przyspiesza i nie da się grać. Po ustawieniu limitu klatek jest tak samo. Po zniżeniu grafiki jest jeszcze gorzej. Czy wiecie co zrobić żeby mi ta gierka tak nie zasuwała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_O Wow... Zazwyczaj każdy chce mieć więcej fpsów :) Poszukaj w google trochę (spróbuj też po angielsku wpisywać hasła) jeśli nic nie będzie, to znajdź jakiś sposób, żeby jeszcze bardziej ulepszyć grafikę. Jeśli to nie podziała, to masz uberkompa ;]

 

BTW. Nie jestem na 100% pewien czy to sprawka nadmiaru fpsów, czy zbyt dobrego kompa (<< rzadkie określenie ;} ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_O Wow... Zazwyczaj każdy chce mieć więcej fpsów :) Poszukaj w google trochę (spróbuj też po angielsku wpisywać hasła) jeśli nic nie będzie, to znajdź jakiś sposób, żeby jeszcze bardziej ulepszyć grafikę. Jeśli to nie podziała, to masz uberkompa ;]

No będę musiał poszukać bo naprawdę wkurza mnie ta prędkość. Sam się dziwie że na max tak zasuwa ale co ja mam poradzić, solidny sprzęcik za 2500 :], bo praktycznie to gierki takie jak NFS Undercover i Crysis Warhead idą u mnie na maksymalnych wymaganiach bez żadnej ścinki :]

BTW..raczej to drugie chyba ;P, ale musze coś zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...