Skocz do zawartości

Klocuszek


mcgluszak

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, nie widzieliscie jakie szalone elementy maja niektore hity na Yoyogames :0 jak chcesz sie "sprzedac" to musisz wiedziec kim jest Twoj odbiorca, a ze tam to wiekszosc dzieci i takie rzeczy im sie podobaja to ja sie nie dziwie jak takie klocki w dobrym wykonaniu byly by hitem.

To samo się tyczy z piosenkami. Np. Memory. Ale na szczęście Polacy są bardziej wymagający :) Z takim tytułem daleko nie zajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie widzieliscie jakie szalone elementy maja niektore hity na Yoyogames :0 jak chcesz sie "sprzedac" to musisz wiedziec kim jest Twoj odbiorca, a ze tam to wiekszosc dzieci i takie rzeczy im sie podobaja to ja sie nie dziwie jak takie klocki w dobrym wykonaniu byly by hitem.

jeśli potrafisz to mu pokaż jak się sprzedaje :mellow:

 

Nie rozumiem dlaczego jestem w credits? w czym ci pomogłem? ;x

 

wstyd tutaj być w credits,lepiej zrobić klocka pod siebie i mieć to z głowy :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli potrafisz to mu pokaż jak się sprzedaje :mellow:

 

wstyd tutaj być w credits,lepiej zrobić klocka pod siebie i mieć to z głowy :jezor:

 

Slowo sprzedac wzialem w cudzyslow co nie kreslilo doslownego znaczenia.

Nie, wstydem nie jest byc w credits w zadnej nawet slabej grze. Oznacza to ze sie po prostu w jakis sposob pomoglo i jesli ja w jakis sposob pomoglem to nie wstydze sie tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowo sprzedac wzialem w cudzyslow co nie kreslilo doslownego znaczenia.

Nie, wstydem nie jest byc w credits w zadnej nawet slabej grze. Oznacza to ze sie po prostu w jakis sposob pomoglo i jesli ja w jakis sposob pomoglem to nie wstydze sie tego :)

 

jak wyglądała pomoc tutaj jeśli mogę wiedzieć? wczytałeś mu sprity do gm? bo nic tam nie ma :sleep1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial byc niemily to powiedzial bym tyle: A co Cie to cholibka obchodzi?

Nikt nie musi dawac listy co, kto, w czym pomogl. Nie rob prowokacji do klotni, bo szybko to zakonczymy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wpadł, że on mógł wykorzystać jeden z waszych przykładów?

 

A co do tego rzutu, ala pokemon, to możesz przynajmniej klockowi zrobić grafiki z tyłu i z boków, czyli np. po prostu puste kwadraty (ewentualnie dla rozróżnienia z uchem, cz czymś w tym stylu ) i zaimplementowanie tego do ruchu (czyli żeby jak idzie w lewo to wybierało sprit np. 0, a jak do tyłu to np. 2, jeśli nie wiesz jak to zrobić na gmclanie jest przykład o ruchu z pokemonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...