Skocz do zawartości

World Of Warcraft


Harv

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie co do oryginalu jak jest juz taki temat. Czy kupujac dostaje karte abonentowa (czy co to jest) na jakis okres czasu, na ile i jaki wtedy tego jest koszt ? Ile sie placi miesiecznie normalnie ? Czy osoba majaca dodatek moze sie spotkac z osoba majaca tylko podstawke ? Jaki jest limit lvl w podstawowej wersji a jaki z wszystkimi dodatkami ?

 

Troche pytan, ale jak ktos cos napisze to bylo by fajnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do oryginalu jak jest juz taki temat. Czy kupujac dostaje karte abonentowa (czy co to jest) na jakis okres czasu, na ile i jaki wtedy tego jest koszt ? Ile sie placi miesiecznie normalnie ? Czy osoba majaca dodatek moze sie spotkac z osoba majaca tylko podstawke ? Jaki jest limit lvl w podstawowej wersji a jaki z wszystkimi dodatkami ?
kupując wowa dostajesz 14 dni za darmo, prepaid na 2 miesiące kosztuje koło 80zł, a za jeden miesiąc płacisz chyba 40zł. mając samą podstawkę będziesz mógł spotykać ludzi, którzy posiadają dodatki. limit lvl bez dodatków - 60, z dodatkami - 80.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupując wowa dostajesz 14 dni za darmo, prepaid na 2 miesiące kosztuje koło 80zł, a za jeden miesiąc płacisz chyba 40zł. mając samą podstawkę będziesz mógł spotykać ludzi, którzy posiadają dodatki. limit lvl bez dodatków - 60, z dodatkami - 80.

 

Ok dzieki. Jeszcze jakbys mi mogl powiedziec, tak z ciekawosci, ile jest serwerow do wyboru i czy tworzac na jednym serwerze to zeby grac na innym trzeba nowa postac czy mozna tak skakac sobie miedzy serwerami (w co watpie raczej) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki. Jeszcze jakbys mi mogl powiedziec, tak z ciekawosci, ile jest serwerow do wyboru i czy tworzac na jednym serwerze to zeby grac na innym trzeba nowa postac czy mozna tak skakac sobie miedzy serwerami (w co watpie raczej) ?
lista serwerów jest gdzieś na oficjalnej stronie wowa, nie pamiętam ile ich tam było, coś koło 15-20 jeśli chodzi o europe. postać możesz przerzucać między realmami kiedy chcesz i jak chcesz, ale to kosztuje.

 

wow to drogi syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wow grałem jakieś pół roku i przez cały ten okres siedziałem na prywatnych serwerach. po rozkminieniu tego całego wowa doszedłem do wnisoku że prawdziwa gra zaczyna się dopiero na max lvlu, ale jednocześnie jedyne co można robić to farm i pvp na arenach/bg. wada mmorpgów, że nie ma żadnego konkretnego zakończenia fabuły, zostaje tylko bieganie za lepszymi przedmiotami i ciągła bitwa o lepsze wyniki w pvp. fakt, że pvp w wowie jest boskie, no ale lekki niedosyt pozostaje. jak dla mnie to chyba jednak nie warto płacić. no i biorąc pod uwagę że prywatne serwery są już coraz lepsze...

ale to już twój wybór ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś koło 15-20 jeśli chodzi o europe
lol, 108 anglojezycznych +niemieckie, francuskie, hiszpanskie i ruskie.

kupując wowa dostajesz 14 dni za darmo
kupujac wowa dostajesz 30dni za darmo + 10dni jak wlepiesz cd-keya do trialowego konta.

tworzac na jednym serwerze to zeby grac na innym trzeba nowa postac czy mozna tak skakac sobie miedzy serwerami (w co watpie raczej) ?
Miedzy realmami postacie mozna przenosic za kase(20 euro), czesto sa organizowane migracje, czyli mozliwosc darmowego przeniesienia postaci z danego realmu na inny (zazwyczaj z przeludnionego na prawie pusty/nowy).

 

Co do ceny to jest troche drogo. Ja konto utrzymuje za pieniadze ze sprzedazy golda (godzina dziennie questow). Tym sposobem wow jest "darmowy", ale trzeba w niego grac.

Na poczatek jednak polecam pograc na privach, chyba ze 40zl za pierwsze 40dni to nie jest dla ciebie duzy wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 graczy - to se poraidujecie na 70 :) To już lepiej tutaj http://wow.gamefreedom.pl/ chociaż te 1,5k jest. Ale i tak polskie serwery to kupa bo grają tam polacy-lamery.

 

96%, myślę, ze dziś wieczorem/jutro rano będę miał ściągnięte to zagramy.

Zapomniałeś o jakichś ~4 godzinach instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na ToD'zie ale w ally. Yoda, nie masz racji z tym że ally to lamery

 

Swoją drogą to ja tego wowa pożyczyłem ale płyty są tak porysowane, że łącznie 7 na 13 (około) plików instalacyjnych była uszkodzona, wraz z patchem...

Przez weekend ściągłem i obaczym.

 

A i tak pomyśl, kim byś chciał grać w hordzie, a kim w ally?(rasa)

Ja osobiście chciałem grać w Hordzie ale nie znalazłem odpowiedniej postaci, wszystkie takie.... kurcza inne

 

 

@Yoda

instalacja spokojnie godzina max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chciałem grać w Hordzie ale nie znalazłem odpowiedniej postaci, wszystkie takie.... kurcza inne

Tauren Druid ftw!

 

Ja miałbym od kumpla, który dodatek miał 1-3 dni po premierze, ale z jakichś tam przyczyn nie może mi przegrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol , mam talenty i profesje ale tu się wszystko nie wyświetla( 2 dni temu mój warlock Nikasx miał 24 lvl i był magiem :| )

 

EDIT:

had i rękawice dla priesta bo nic lepszego na mój lvl na ah nie było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prywatne serwery to jeden wielki syf. Nie są stabilne, rozpadną się za jakiś czas. Sam Blizzard twierdzi że: "Prywatne serwery to jedno wielkie demo gry World of Warcraft" Sam gram na Burning Legion, wiem że trzeba płacić ale 70 zł na dwa miesiące to chyba nie tak dużo...? Na globalu masz pewność nie taką jak na privie :) Po co tracicie czas na prywatne servery? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie lekko ponad godzinę

 

Slax: po to,bo nie każdy ma wybulić te 80 czy tam 40 zł na miesiąc (ja akurat mam ale wtedy np. nie mógłbym sobie kupić np. lepszej gry itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na globalu jest za dużo graczy : (

Tak, 1k graczy w tym 800 na 70 lvlu, każdy w porządnej raidującej gildii, to naprawdę bardzo dużo. Tak dużo że normalnie nie da się grać! ='(

Mnie tam sie WoW nie podobał i nie podoba. Nie lubie tej gierki tongue2.gif.

Hmmm a ile w niego grałeś? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...