Skocz do zawartości

Modele 3D


aaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przyczynić się do stworzenia gry 3d a sam na silnikach takich gier sie nie znam.

Więc wykonam modele do takiej gry. Tworze w Cinema 4D także możliwości są nieograniczone.

 

Już kiedyś pokazywałem na forum moje prace.

 

Jakby ktoś był chętny to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To swietnie :) potrafisz zrobic modele ludzi? chodzi mi o ten sam model:

- wyrenderowany model widziany z 4 stron (front, back, left, right)

- model w formacie OBJ z opcja triangulate all faces, z poprawnie ustawionymi wektorami normalnymi, lecz w taki sposob by model byl jak najladniej wygladzony, czyli roznomiernie rezchodzil sie cien (oczywiscie bez dodawania cienia na samych teksturach)

 

Potrzebne mi to do gry "2012", modele kobiety i mezczyzny (oraz tekstury z roznymi kolorami ubran jesli sie to da zrobic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak dokładne te modele ludzi bo wybrałeś najtrudniejszy rodzaj modeli jaki może być

 

sczerze mówiąć wolałbym żeby to były modele (jeśli chodzi o postacie ) nie realistyczne

 

wole modelowac przedmioty , rzeczy ,

mam nawet wymodelowanego gotowego robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa: zrob mi rendery postaci takiej jak ta:

kolesdee7.png

 

bo wznowiłem swój dawny projekt :) nie muszą być takie dokładne bo sobie sam podrasuje ale głównie chodzi mi o animacje chodzenia i walki :) i tak żeby było w 8 kierunkach. ploxplox

robot też może się przydać...

a wogle to napisz na gg czy cuś :P

 

edit:

Witam chciałbym przyczynić się do stworzenia gry 3d

a sory nie doczytałem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa ja ci mogę załatwić miejsce jako Artist 3D w grze pt. Art of Combat, przy grze pracuje ok. 20 osób chyba dokładnie nie wiem ile, jak jesteś zainteresowany pisz na P/W. Albo na gg tam więcej ci powiem o grze.

Wystarczy zobaczyć sobie na gamedev, że nad grą nie pracuje 20 osób tylko 4. http://www.gamedev.pl/projects.php?x=view&id=500 Ogólnie projekt stoi na dobrym poziomie i naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@: I rób jak głupi(bez obrazy) te modele za free i jeszcze nie masz pewności że w ogóle będziesz w CREDITS lub nie jest gwarantowane że gra wyjdzie... powiedzmy ze wykonałeś dla nich za free 20 modeli a gra się nie ukazała i co byś wtedy zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@: I rób jak głupi(bez obrazy) te modele za free i jeszcze nie masz pewności że w ogóle będziesz w CREDITS lub nie jest gwarantowane że gra wyjdzie... powiedzmy ze wykonałeś dla nich za free 20 modeli a gra się nie ukazała i co byś teraz zrobił?

No cóż ma modele które może wykorzystać gdzieś indziej w dodatku niektóry ludzie sprzedają modele więc na stronce może je sprzedawać o :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13007924 moje gg

niech ktoś do mnie napisze w sprawie tego projektu

 

 

tylko od razu zastrzegam że robie tylko modele rzeczy budynków terenu itp.

 

aha i chciałbym żebyście dali mnie na tą stronke zebym miał jakąś gwarancje ze bede w creditach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...